Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrCement - Profil | Út 26.4.2016 10:28:34

Red carp >> test lásky ....vzít dívku do buface mezi kámoše v montérkách.

    NRed carp - Profil | Út 26.4.2016 10:27:06

    obrisek >> Dělňák vaří dobře, ale na luxusní restauraci jí tam fakt neber, to by jsi mohl dostat kopačky ty :-)
    Byla to jen zkouška bdělosti.

      Nobrisek - Profil | Út 26.4.2016 10:25:30

      MrCement >> :))

        NMrCement - Profil | Út 26.4.2016 9:58:46

        obrisek >> já tě chtěl zachránit a ty si necháš zlomit nohu.

          Nobrisek - Profil | Út 26.4.2016 9:57:05

          Red carp >>Dík... mrknu na to...a fakt dělňák v julcu?

            Nobrisek - Profil | Út 26.4.2016 9:56:17

            MrCement >> Tobě dám s otočkou more...

              NMrCement - Profil | Út 26.4.2016 9:53:03

              obrisek >> normalka ji dej kopačky.

                NRed carp - Profil | Út 26.4.2016 9:52:52

                Borgo agnes, Valoria, dělnický dům

                  NMrCement - Profil | Út 26.4.2016 9:52:23

                  Tak co chlapci. Kdy dáme pivo ? Někdy příští týden ?

                    Nobrisek - Profil | Út 26.4.2016 9:51:36

                    Popik >> Trdlik - Díky za typ, vypadá to noblesně...Počkám na další ...Díky...

                      NTrdlik - Profil | Út 26.4.2016 9:41:18

                      obrisek >> Forhaus je docela fajn

                        Nobrisek - Profil | Út 26.4.2016 9:39:29

                        klucí, nevíte o nějaké restauraci v Brně, kde je ''vejšková gastronomie'' ? Jídla typu ''kostka ve skluzu'' a pod. Mám, s družkou 28 narozky víte:)

                        https://www.youtube.com/watch?v=r6f7LJ1Ko2M

                          NRed carp - Profil | Út 26.4.2016 9:32:14

                          MrCement >> Kupuju od Maťáka 5% za litr

                            NMrCement - Profil | Út 26.4.2016 9:28:23

                            Red carp >> čím to je, že máš větší auru :-( A já chudák, dělník MRKu ...... a 50%

                              Nobrisek - Profil | Út 26.4.2016 9:27:47

                              MrKos >> krása krásoucí.... s pažitem:)

                                NVydrýsek - Profil | Út 26.4.2016 9:00:30

                                honzin2236 >> proč myslíš Honzo? Jakože kvůli tomu, že sem Marek dá takovou nějakou fotku se mám podělat? pche

                                  NRed carp - Profil | Út 26.4.2016 8:54:32

                                  Tak koukám, že happyend se nám vzdálil, ale musím pochválit Vydrýska za vstřícný krok.

                                    Nmakass - Profil | Út 26.4.2016 8:33:25

                                    Dobrý ráno ve spolek.

                                      NMrCement - Profil | Út 26.4.2016 8:05:47

                                      honzin2236 >> podrztasko

                                        NMrCement - Profil | Út 26.4.2016 8:05:13

                                        MrKos >> zalejeme ..... Ale Jakou ....... 4v1

                                          Červené karty: Vondruš