Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Nhonzin2236 - Profil | Út 26.4.2016 8:03:29

Tude >> Vydrýsek - 26.4.2016 8:00:02 >> Cau vydrysku. Ty si z tech cejnu beztak ani nespal :)))

    NVydrýsek - Profil | Út 26.4.2016 8:00:02

    MrKos >> ty cejni se ještě hýbou

      Nhraji - Profil | Út 26.4.2016 7:47:50

      Hezké dobré ráno přeji

        NMrKos - Profil | Út 26.4.2016 7:40:56

        obrisek >> ještě mám v mobilu sobotní, 5 hodin tažený hovězí vývar... tož jím zalejeme

        Tak teď? :-)

          NRed carp - Profil | Út 26.4.2016 6:54:13

          Dobré ráno, pro změnu mrzne

            NFalkec - Profil | Út 26.4.2016 6:34:46

            Dobré ráno všem.

              NMrCement - Profil | Út 26.4.2016 6:24:27

              Nazdar

                NMrCement - Profil | Po 25.4.2016 22:13:34

                  NVydrýsek - Profil | Po 25.4.2016 21:51:35

                  MrKos >> a žádný cejny jsem botou nezašlapával

                    NVydrýsek - Profil | Po 25.4.2016 21:33:44

                    MrKos >> tak nic no

                    dokaž mi že byli cejni živí

                    to je slovo proti slovu, já si stojím za svým, že byli mrtví

                    ale to je fuk

                    dobrou noc

                      NMrKos - Profil | Po 25.4.2016 21:31:57

                      Tude >> Vydrýsek - 25.4.2016 21:22:01 >> nemám problém klepnout cejna, například včera. Nicméně to neznamená, ze je budu vozit v kýblu živé, ze o nich budu říkat, že je jich jako sracek a tak se k nim i chovat a ze budu pruvodcovat UKparticky. Jinak včera jsem si otestoval, že klacikem klepnutej cejn je prostě klepnutej a mrtvej. Ne jako ti živí cejni, které jsi zašlapával botou do kýble aby nevyskakovali. Aspoň už to vím s jistotou.

                      PS: Moji kamaradi mi neříkají "zmrde". A to bez výjimky. Skutečně ne.

                      PS: Dokonce mám vlastní vezirek. Heč.

                        Nlibec77 - Profil | Po 25.4.2016 21:24:46

                        Tude >> Vydrýsek - 25.4.2016 21:22:01 >> Ryba je kámoš ,né žrádlo ! :-)))

                          NMrCement - Profil | Po 25.4.2016 21:24:18

                          Tude >> Vydrýsek - 25.4.2016 21:22:01 >> drsný.Happyend za rohem. Průjem pro oba !

                            NVydrýsek - Profil | Po 25.4.2016 21:22:01

                            MrKos >> na ryby chodím od svých 8 let, takže myslím, že vztah přírodě a k rybám mám

                            jen to prostě moc hrotíš ale to je fuk

                            nebudeme zase raději kamarádi Marku?

                              NMrKos - Profil | Po 25.4.2016 21:17:52

                              libec77 >> o to víc si važme pomazánky i bez petrželky :-)

                                N[uzivatel odstranen] - Profil | Po 25.4.2016 21:17:02

                                Tude >> Vydrýsek - 25.4.2016 21:16:03 >> to je jedno

                                  NMrKos - Profil | Po 25.4.2016 21:16:47

                                  Tude >> Vydrýsek - 25.4.2016 21:09:49 >> sice se te nikdo na nic neptal, ale tvoje formulace o cejnech hezky vyjadřuje vztah k rybám i přírodě. Tvoje oblíbené pruvodcovaní UKparty po našich revirech už to jen umocňuje. Vím, je tam válka, to už jsme taky četli.
                                  Nicméně nerozumím tomu, proč vlastně reaguješ, když moji odpověď stejně znáš už předem. Můj názor je už léta neměnný.

                                    NVydrýsek - Profil | Po 25.4.2016 21:16:03

                                    Dalimil >> s tím nadělají, moralisti

                                      Nlibec77 - Profil | Po 25.4.2016 21:13:43

                                      MrKos >> Někdo nemá nic! :-)))

                                        NMrKos - Profil | Po 25.4.2016 21:12:56

                                        obrisek >> jsme chudí a máme buď jedno a nebo druhé.

                                          Červené karty: Vondruš