Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NVydrýsek - Profil | Po 25.4.2016 21:09:49

MrKos >> znovu bych Ti rád připomněl pane kolego, že cejnů je všude plná pr...

tak nevím co řešíš

ale to je fuk, jako pozitivní považuji fakt, že už nepoužíváš sousloví UK partičky

    Nlibec77 - Profil | Po 25.4.2016 21:07:17

    obrisek >> Přesně tak ,detail dělá mistry :-)))

      Nobrisek - Profil | Po 25.4.2016 21:05:47

      MrKos >> chybí ti tam snítka petržele...sorry:)

        NMrKos - Profil | Po 25.4.2016 21:03:33

        Dalimil >> dal bych si pomazánku. Včera u nás byla makrelová, zítra mohla být z cejnů a sardinkovou nakonec.

          N[uzivatel odstranen] - Profil | Po 25.4.2016 18:07:12

          MrKos >> máš pravdu, hluboce se stydím... už to víckrát neudělám a příště si vyudím sardinky

            NMrKos - Profil | Po 25.4.2016 18:02:42

            Dalimil >> ze se nestydíš pane kolego, pak má v té vodě něco být. Podobné partičky jsou zlem. Je třeba je převychovat a ukázat jim správnou cestu.

              NPetr64 - Profil | Po 25.4.2016 17:20:25

              Tude >> Vydrýsek - 25.4.2016 16:13:32 >> Má je v plkárně.Nějakej pirátskej admin mu je tam přesunul.:o)

                N[uzivatel odstranen] - Profil | Po 25.4.2016 16:15:52

                Tude >> Vydrýsek - 25.4.2016 16:13:32 >> smazali mi je a dali mi červenou...

                  NVydrýsek - Profil | Po 25.4.2016 16:13:32

                  Dalimil >> doktore kde máš v ML ty cejny? :o)

                    Nmakass - Profil | Po 25.4.2016 16:10:41

                    obrisek >> to tak nekdy bevá.

                      Nobrisek - Profil | Po 25.4.2016 12:39:50

                      hoj parto...3 dny volno, ale sedřené su...

                        N[uzivatel odstranen] - Profil | Po 25.4.2016 10:37:30

                        Red carp >> moc hezký krávový stejk... a já se cpu buchtó

                          NRed carp - Profil | Po 25.4.2016 10:30:15

                          Dalimil >> To není vepř, byla to kráva. Stejky co jsme z nich dělali chutnali jako hovězí :-)

                            N[uzivatel odstranen] - Profil | Po 25.4.2016 10:26:43

                            Red carp >> to nejni kapř, to je vepř...:-)

                              NRed carp - Profil | Po 25.4.2016 10:24:53

                              makass >> Slušnejch kapřů bylo dost.

                                Nmakass - Profil | Po 25.4.2016 10:06:21

                                Red carp >> to už je pořádnej kapř.

                                  NFalkec - Profil | Po 25.4.2016 9:18:14

                                  Red carp >> gratuluju! :) moc hezký ! :)

                                    NMrCement - Profil | Po 25.4.2016 8:40:29

                                    Nazdar. Všem Markům ke svátku přeji průjem.

                                      NRed carp - Profil | Po 25.4.2016 8:20:29

                                      Falkec >> Tak to dnes i já. Včerejší poslední kapr a hurá do práce.

                                        NFalkec - Profil | Po 25.4.2016 7:52:45

                                        Red carp >> Závidím snídani v přírodě :)....

                                          Červené karty: Vondruš