Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NRed carp - Profil | Po 25.4.2016 7:31:09

Falkec >> Jestli mi závidíš, že jdu do práce, tak se zastav, taky ti nějakou naložím.
Jestli flákotu, tak se stav v Lídlu, mají jich tam několik druhů.

    Nhraji - Profil | Po 25.4.2016 7:29:13

    Hezké dobré ráno přeji

      NFalkec - Profil | Po 25.4.2016 7:29:01

      Red carp >> závidím.....:)

        NRed carp - Profil | Po 25.4.2016 7:24:52

        Dobré ráno, hurá do práce

          NFalkec - Profil | Po 25.4.2016 7:20:17

          Dobré ráno všem.

            Nmakass - Profil | Po 25.4.2016 7:15:03

            Dobrý ráno ve spolek.

              NRed carp - Profil | Ne 24.4.2016 14:32:40

              Abe >> dobré to bylo

                NAbe - Profil | Ne 24.4.2016 11:58:46

                Red carp >> a to jooooo, to mám rád...kdo jí cibuli, k tomu nechodí lékař, kdo žere česnek, k tomu nechodí nikdo...Petrův zdar

                  NRed carp - Profil | Ne 24.4.2016 9:50:19

                  MrCement >> dnes neni čas na romantiku, rychlá akce....

                    NMrCement - Profil | Ne 24.4.2016 9:39:03

                    Red carp >> jak se budete líbat s kaprem ?

                      NRed carp - Profil | Ne 24.4.2016 9:37:00

                      Abe >> co tohle?

                        NAbe - Profil | Ne 24.4.2016 9:23:28

                        Red carp >> Tak to by byl na delší dobu můj poslední level

                          NMrCement - Profil | Ne 24.4.2016 9:19:43

                          .

                            NMrCement - Profil | Ne 24.4.2016 9:15:17

                            Red carp >> už chybí jen koks a máte to komplet.

                              NRed carp - Profil | Ne 24.4.2016 9:12:24

                              Abe >> Další level

                                NAbe - Profil | Ne 24.4.2016 8:54:17

                                Red carp >> tak ta je dobrá

                                  NRed carp - Profil | Ne 24.4.2016 8:53:19

                                  Abe >> Asi ano. Možná trošku Březová

                                    NAbe - Profil | Ne 24.4.2016 8:40:06

                                    Red carp >> ...ze Svratky?

                                      NAbe - Profil | Ne 24.4.2016 8:39:53

                                      MrCement >> Díky, funkčnost dobrá...

                                        NAbe - Profil | Ne 24.4.2016 8:39:16

                                        MrCement >> a tak mě to celkem pozvedlo koutky

                                          Červené karty: Vondruš