Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrCement - Profil | Ne 24.4.2016 8:38:46

.

    NMrCement - Profil | Ne 24.4.2016 8:36:22

    Všem Juráškům přeji funkční senzory a radost.

      NRed carp - Profil | Ne 24.4.2016 8:33:09

      Abe >> Ředíme vodou, je neděle :-)

        NMrCement - Profil | Ne 24.4.2016 8:31:55

          NAbe - Profil | Ne 24.4.2016 8:24:18

          ježýýýýýš maryjáááááááá...

            NAbe - Profil | Ne 24.4.2016 8:23:56

            Red carp >> podle toho zapěněného okraje to je brča a nebo to prošlo neřízenou fermentací

              NMrCement - Profil | Ne 24.4.2016 8:23:55

              Red carp >> vinecko rudeeeeeee . Ale to pivo nemohlo chutnat...... není to Starobrnooooooooooo !

                NAbe - Profil | Ne 24.4.2016 8:22:41

                Red carp >> Pokud je to brča, tak O.K. a na to druhé je mi hrůza pomyslet

                  NRed carp - Profil | Ne 24.4.2016 8:20:10

                  Abe >> OK, tak jsme na Moravě...

                    NAbe - Profil | Ne 24.4.2016 8:16:15

                    Red carp >> toto pivo nemohlo být dobré...:-)

                      NRed carp - Profil | Ne 24.4.2016 7:51:17

                      Abe >> Příště se polepšíme, ale dobrý to bylo :-)

                        NAbe - Profil | Ne 24.4.2016 7:40:13

                        Red carp >> můj bože, to je ošetřená Plzeň na hladinku..???.to je zdrbané škopek

                          Nmakass - Profil | Ne 24.4.2016 7:31:33

                          Dobrý ráno ve spolek.

                            NRed carp - Profil | Ne 24.4.2016 7:31:05

                            Vstávejte, snídáme.

                              NAbe - Profil | Ne 24.4.2016 5:18:02

                              Přeji dobré ráno, probudil mě ryk ptačí, ale dešťové kapky mne vrátily zpět pod duchnu...jinak ještě bych popřál všem Jiřím k dnešnímu svátku...je to nějaké podivné letos, hadi a štíři v téhle zimě asi ven nepolezou, Petrův zdar.

                                NRed carp - Profil | So 23.4.2016 23:06:49

                                MrCement >> ne

                                  NMrCement - Profil | So 23.4.2016 22:14:13

                                  Red carp >> kapr vám nevoní !

                                    NRed carp - Profil | So 23.4.2016 22:12:57

                                    Jistě

                                      Nmakass - Profil | So 23.4.2016 20:04:53

                                      Red carp >> vydatna snídaně teda. Co večeře, zbylo něco?

                                        Nmakass - Profil | So 23.4.2016 20:03:21

                                        Dobrý večer ve spolek.

                                          Červené karty: Vondruš