Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NFullnek - Profil | St 20.4.2016 20:23:58

MrCement >> Ty jsi byl na rybách?

    NMrCement - Profil | St 20.4.2016 20:22:11

    Fullnek >> dnes to půjde snadno. Celý den jsem odolával ksichtem vetru a slunil se. Dnes jsem Rudý Mykhaylo.

      NFullnek - Profil | St 20.4.2016 20:15:44

      MrCement >> No tak to už padej do mdlob

        NMrCement - Profil | St 20.4.2016 20:14:13

        Fullnek >> ještě ty zacneš mít smysl pro humor a zatočí se mi hlava

          NFullnek - Profil | St 20.4.2016 20:12:12

          MrCement >> No,ale tak nějak to asi bude.

            NMrCement - Profil | St 20.4.2016 20:10:37

            Red carp >> krutý forek.

              NVydrýsek - Profil | St 20.4.2016 20:06:45

              MrCement >> s kým? kdo to je?

                NRed carp - Profil | St 20.4.2016 20:06:23

                MrCement >> Zatím ne, čekali až budou mít Fullneka do trojky.

                  NMrCement - Profil | St 20.4.2016 20:05:13

                  Tude >> Vydrýsek - 20.4.2016 20:01:27 >> objali jste se s Markem ?

                    NMrKos - Profil | St 20.4.2016 20:04:41

                    Hurá

                      NVydrýsek - Profil | St 20.4.2016 20:01:27

                      Hurá

                        NMrCement - Profil | St 20.4.2016 19:57:44

                        Fullnek >> co se děje?

                          NFullnek - Profil | St 20.4.2016 19:55:12

                          Tímto se oznámamuje-že od 1.5.2016 si odebírám všechny z ignorace-doufám,že zase bude veselo.

                            Nmakass - Profil | St 20.4.2016 19:50:05

                            Seržant55 >> no vydíš, to mě nenapadlo :-)

                              NSeržant55 - Profil | St 20.4.2016 18:40:36

                              makass >> Bacha aby jsi jim nevylil rybník.

                                Nmakass - Profil | St 20.4.2016 16:12:24

                                Jojo. To jsou ty fotky z mobilu. Ja ani nevím jestli se to da nějak v mobilu otočit.

                                  Nhraji - Profil | St 20.4.2016 16:10:10

                                  makass >> dnes bylo ve Slavkově všechno vzhůru nohama. Asi nasadili

                                    Nmakass - Profil | St 20.4.2016 16:09:02

                                    Dnešní Slavkov. Tak uvidime.

                                      N[uzivatel odstranen] - Profil | St 20.4.2016 16:05:21

                                      hraji >> máme, ale až od příštího roku, EDIT: proto chytejte a berte, dokud to de

                                        Nhraji - Profil | St 20.4.2016 16:04:37

                                        Dalimil >> takže vlastně nemáme a všechno je při starém. Aneb vlk se nažral...

                                          Červené karty: Vondruš