Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrCement - Profil | St 20.4.2016 21:15:15

obrisek >> tys tu chyběl. Ale když ses tady....... sestru mi slibujes už půl roku (nicméně o to taky nejde, vydrzim). Dumal jsem, ze by sis měl najít dívku. Mám nějaké volné. Nemáš neco zajímavého jako protihodnotu ?

    NRed carp - Profil | St 20.4.2016 21:14:30

    MrCement >> Kdybych tady neměl MRK, kamarády a rodinu, tak jsem tam již zůstal. Práci mi tam nabídli hned třetí den.

      NMrCement - Profil | St 20.4.2016 21:12:45

      Petr64 >> neblazni. Budou si myslet ze jsme ze skupiny 100hoven a půjdeme klecet

        Nobrisek - Profil | St 20.4.2016 21:10:52

        Petr64 >> a navíc solidní bžunda: )

          NPetr64 - Profil | St 20.4.2016 21:09:47

          MrCement >> Zítra vykopeme Havla?

            NMrCement - Profil | St 20.4.2016 21:09:11

            Red carp >> hodlas emigrovat ?

              NMrCement - Profil | St 20.4.2016 21:08:47

              Petr64 >> dnes vyhrála láska nad lží a nenávistí..... uvidime co přinese zítřek.

                NPetr64 - Profil | St 20.4.2016 21:06:14

                Tak tohle je tady docela nezvyklé........92 nových příspěvků.:o))

                  NRed carp - Profil | St 20.4.2016 21:03:39

                  Dnešní výuková porce s téměř rybářskou tématikou C&R
                  https://www.youtube.com/watch?v=1ILM-zw--as

                    NMrCement - Profil | St 20.4.2016 20:46:06

                    Fullnek >> no ja bych chtěl zvládnout vše. Jen od b) musím mít řidiče. Máš řidičák ?

                      NFullnek - Profil | St 20.4.2016 20:43:52

                      MrCement >> Za B je správně

                        NMrCement - Profil | St 20.4.2016 20:41:38

                        Fullnek >> bohužel. Mám být - a) na horské chatě, b) na soutěži o Krale klobasek (mit slivovice) a kouknout se na c) RedCarp závodní jatka. Tedy pokud je to 7.5.

                          NFullnek - Profil | St 20.4.2016 20:36:33

                          MrCement >> To ještě nevím,vždy se rozhoduji 5:40,rozhodují o tom určité okolnosti.Proč? ty snad poprvé půjdeš?

                            NMrCement - Profil | St 20.4.2016 20:32:29

                            Fullnek >> já snědl dildo ? vibracni? Víš co nám doplavalo do silonu ?

                              NMrCement - Profil | St 20.4.2016 20:29:59

                              Fullnek >> jsem bilancoval. Konec puberty se blíží a tak se vracím ke konickum z dětství. / Ty jdeš na toho Svitavakapra? Ja bohužel :-(

                                NMrKos - Profil | St 20.4.2016 20:28:40

                                MrCement >> a to jsem ti chtěl dneska ukázat sousedčinu kuchyňku. No nic, můžeš si za to sám.

                                  NFullnek - Profil | St 20.4.2016 20:28:21

                                  MrCement >> Hustý,vibrátor v lese.

                                    NFullnek - Profil | St 20.4.2016 20:27:15

                                    MrCement >> Tobě se asi zbláznily hormony,ne?

                                      NMrCement - Profil | St 20.4.2016 20:27:00

                                      Fullnek >> dukaz !

                                        NMrCement - Profil | St 20.4.2016 20:25:48

                                        Fullnek >> právě. Dva dny po sobě. A na velké výpravě....... žádná MrKosova pidivychazka (je pod pantoflem...... u sousedky). A to teď jedu na kaprolov Sereď

                                          Červené karty: Vondruš