Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

N[uzivatel odstranen] - Profil | St 20.4.2016 16:03:07

tak máme od 16.6.2016 hájeného okouna od 1.1. do 15.6. Taková plevelná ryba!

    NRed carp - Profil | St 20.4.2016 14:13:59

    hraji >> Sním jen půlku :-)

      N[uzivatel odstranen] - Profil | St 20.4.2016 14:13:16

      hraji >> jsou malí, 25-28 cm... tak je to asi na jedny kolečka

        Nhraji - Profil | St 20.4.2016 14:10:40

        Red carp >> jasně, ty si mlsáš.

          NRed carp - Profil | St 20.4.2016 14:01:39

          Tak jdeme na to?

            Nhraji - Profil | St 20.4.2016 13:59:32

            Dalimil >> no schází důležitý údaj o velikosti vlastněných pstruhů, ale od 1 125 748 do 18. Podle velikosti

              N[uzivatel odstranen] - Profil | St 20.4.2016 13:51:35

              hraji >> kolik se vleze pstruhů do koleček...:-) mám jich 600 (pstruhů, ne koleček)

                Nhraji - Profil | St 20.4.2016 13:43:07

                Dalimil >> když nebudou plná, tak ano

                  N[uzivatel odstranen] - Profil | St 20.4.2016 13:40:30

                  hraji >> dva jo..-)

                    Nhraji - Profil | St 20.4.2016 13:38:44

                    Dalimil >> ahoj doktore, ale to kolečka betonu neuzvedne

                      N[uzivatel odstranen] - Profil | St 20.4.2016 13:15:10

                      obrisek >> ahoj, koupím... raději dva

                        NMrCement - Profil | St 20.4.2016 9:23:39

                        Vydrajz ...... vypni a prijed. Něco mi prdne udirna.

                          Nhraji - Profil | St 20.4.2016 7:26:29

                          Hezké dobré ráno přeji

                            Nsyny - Profil | St 20.4.2016 7:05:04

                            Martin M. >> diky....Marie Ticha uz se neozvala :o)))

                              NFalkec - Profil | St 20.4.2016 6:37:44

                              Dobré ráno všem.

                                NRed carp - Profil | St 20.4.2016 6:29:37

                                Dobré ráno, dnes nikam nejedu, auto jde do servisu.

                                  Nmakass - Profil | St 20.4.2016 5:58:35

                                  Dobrý ráno ve spolek. Ja pujdu až vodpoledne.

                                    NMrCement - Profil | St 20.4.2016 5:23:24

                                    Hola hola kapr volá.

                                      Nobrisek - Profil | Út 19.4.2016 20:58:41

                                      libec77 >> to je kdo?

                                        Nlibec77 - Profil | Út 19.4.2016 20:51:55

                                        obrisek >> Milouška?

                                          Červené karty: Vondruš