Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NRed carp - Profil | Út 19.4.2016 20:47:15

MrCement >> Koukám, že jsi tam taky něco prožil. Jó, bývalo tam hezky, dnes je to v pérdeli.

    NMrCement - Profil | Út 19.4.2016 20:33:28

    Red carp >> svatba 2005 (asi leden - byl na vodě led), narozky 2007 (brutální akce - po 3h jsem byl ukotven v pokoji nahoře ...... chtěl jsem přeplavat Balaton, omylem jsem projel na stole dveřmi ...... tornádo :-) ....... dokonce mi přijela popřát bývalá manželka, ale oslavence nenalezla. Chytačka tam bývala dobrá (ale to už je hodně hodně dávno). Plus nějaký selátka.

      NRed carp - Profil | Út 19.4.2016 20:29:07

      MrCement >> Na Balaton jsme kdysi hodně chodili, i nějaký svatby jsme tam zažili. Museli jsme vždy z mola na chvilku odejít. Kdy to bylo? Třeba pro tebe mám nějaký svatební fotky :-)

        Nobrisek - Profil | Út 19.4.2016 20:22:10

        MrCement >> hi hi tak to není...je to kamoša, co dělá do rybařiny...myslel že to užiju, ale já norsko nejezdím a ani nehodlám :)

          NMrCement - Profil | Út 19.4.2016 20:18:19

          obrisek >> kam ty na to chodíš :-)

            NMrCement - Profil | Út 19.4.2016 20:17:47

            Red carp >> koukal jsem na stránky CUPu a koukám, že i na Balatonu se závodilo. Tam jsem měl svatbu :-) Já bych se ženil, až bych .....

              Nobrisek - Profil | Út 19.4.2016 20:15:57

              borci další zajímavej kousek do placu...4900.-

                NRed carp - Profil | Út 19.4.2016 20:09:42

                MrCement >> Popřemýšlej o tom. Já si letos vezmu i pruty.

                  NMrCement - Profil | Út 19.4.2016 20:03:47

                  Red carp >> nu..... měl bych být na horské chatě již od čtvrtku a tak s ohledem na to, že nemohu trávit na jednom místě více dní (pak jsem neklidný).

                    NRed carp - Profil | Út 19.4.2016 20:01:49

                    MrCement >> To zní dobře, jen nevím, zda je tvůj úmysl zcela čistý.

                      NRed carp - Profil | Út 19.4.2016 20:00:39

                      MrCement >> Přijeď na Černíč. Vysokohorský vzduch zaručen a klobásky ti nahradíme selátkem, myslím, že to je adekvátní náhrada. Pivo zdarma je samozřejmostí.

                        NMrCement - Profil | Út 19.4.2016 19:59:34

                        Red carp >> počkej - kapr nad 30kg ? mohl bych vám nosit pivo ?

                          NMrCement - Profil | Út 19.4.2016 19:58:47

                          Red carp >> Ano, skromný kluk, zdravé sebevědomí. Já se s tím stále peru :-) Na Černíč bych se kukl, ale - a) mám být na horské chatě Paprsek, ze které b) si musím odskočit na soutěž o krále slovácké klobásky. Ten život je tak nadupanej.

                            NRed carp - Profil | Út 19.4.2016 19:50:07

                            MrCement >> Jedeme na pískovnu (přísně utajené, je tam kapr přes 30kg). Černíč je až začátkem května. Žádnou dobrou radu jsem letos nedostal, konečně pochopili, že lépe než já to nikdy nikdo neudělá.

                              NMrCement - Profil | Út 19.4.2016 19:45:13

                              Kocouři - tak dnes si ještě zajezdíme - https://www.youtube.com/watch?v=-uCMPMKaPbI

                                NMrCement - Profil | Út 19.4.2016 19:37:15

                                Red carp >> to už bude Černíč ? nebo příprava ? /// Mimochodem: tento rok ti nebudou kluci radit jak to udělat lépe a ještě lépe ? :-) Dojel bych se podívat, ale já jsem volnější ve všední dny - víkend dávám víc rodině (za chvíli budou holky dospělé a tak si jich užívám).

                                  NRed carp - Profil | Út 19.4.2016 19:30:10

                                  MrCement >> Neser, já se dostanu na ryby až v pátek :-(
                                  Ale budu tam až do neděle :-)

                                    NMrCement - Profil | Út 19.4.2016 18:25:24

                                    Red carp >> já si dal po návratu kuchačku, tchýnin guláš a půjdu PSát ...... nebo .... SPát :-) Ale musím ještě nachystat věci na zítřejší rybačku.

                                      NMrCement - Profil | Út 19.4.2016 18:23:37

                                      makass >> tam jsem jezdil jako malý kluk. Rybník zarostlý, bahnitý, za zády vlak. Dnes je to osekané, okolo velká silnice. Už se mi tam nelíbí. Ale ryby tam jsou. Byl tam i kapr 83cm ..... ale už tam není.

                                        Nmakass - Profil | Út 19.4.2016 17:06:56

                                        MrCement >> ja už jsem na rybach pro jistotu dneska. Zitra proběhne po dlouhé době návštěva revíru ve Slavkově.

                                          Červené karty: Vondruš