Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NSoulfish - Profil | Út 19.4.2016 16:34:51

MrCement >> jo - nejezdi tam na ty cejny, pak je Vydrýskovi vychytáš a neštěstí bude na světě..

:o))

    NRed carp - Profil | Út 19.4.2016 14:53:59

    MrCement >> Nenechám tě v tom, taky už nemám

      NMrCement - Profil | Út 19.4.2016 14:18:45

      Pití nemám :-( ..... dnes budu suchar. Kdopak jde zítra na ryby ? Aneb komu se neleni, tomu se boleni.

        NRed carp - Profil | Út 19.4.2016 14:03:19

        hraji >> To by šlo. Myslím, že i drobný zákuseček si dnes zasloužíme.

          NMartin M. - Profil | Út 19.4.2016 13:47:50

          syny >>
          Dobrý den,

          píšu Vám kvůli příspěvku v této diskusi. Jsme architekti a nedávno se nám stala podobná příhoda, kterou asi popisuje pisatel v uvedeném vláknu ve vaší diskusi:
          http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=8798&page=17297&fa​iledlogin=true
          Diskusi jsem vygooglil, nemám na vašich stránkách registraci a ani si ji kvůli tomu nehodlám zřizovat, nejsem rybář. Proto prosím Vás, abyste uživatele případně varoval sám.
          Nám také psala jistá Marie Tichá a posílala soubor ve formátu .acy. Protože ale od začátku nám bylo její zadání podezřelé - neřekla ani jednou co vlastně chce a když jsme ji prosili, aby dodala podklady v nějakém standardním formátu, tak se vymlouvala, že to dělal syn a ona není počítačově gramotná. Poslala ale odkaz na instalaci softwaru, který to umí otevřít, což je zjevně falešný software! Zjevně nejde o jediné projektanty, kterým podobné e-maily došly. Jde evidentně o cílený útok na počítač, hlavně v žádném případě neinstalovat jí nabízený software.

          Tož tak.

          S pozdravem

          Ing. arch. Jan Hanzlík

          2teliér [dvateliér]
          architektonická kancelář

            Nhraji - Profil | Út 19.4.2016 13:29:30

            Red carp >> a než se vyudí, zalijeme si dobrou kávu, ne?

              NRed carp - Profil | Út 19.4.2016 13:25:16

              MrCement >> To dostaneš až za fotku cejna z udírny. Zatím máš nelíbí.

                NMrCement - Profil | Út 19.4.2016 13:03:06

                Tude >> Vydrýsek - 19.4.2016 12:47:41 >> kde mám "líbí " ?

                  NMrCement - Profil | Út 19.4.2016 12:57:40

                  Red carp >> kdo neudi s námi, udí proti nám :-)

                    NMrCement - Profil | Út 19.4.2016 12:56:45

                    Tude >> Vydrýsek - 19.4.2016 12:47:41 >> nechám ti. Neboj :-)

                      NRed carp - Profil | Út 19.4.2016 12:49:15

                      Tude >> Vydrýsek - 19.4.2016 12:47:41 >> Jen ho nech, mají zánovní udírnu, je třeba jí využívat. Cejn je moc dobrej. Mníci už moc neberou.

                        NVydrýsek - Profil | Út 19.4.2016 12:47:41

                        MrCement >> nejezdi na ty cejny na S1 Michale

                          NMrCement - Profil | Út 19.4.2016 12:01:11

                          Po masazi na fisle

                            NMrCement - Profil | Út 19.4.2016 9:26:31

                            Dnes to půjde. Sestřičky jsou v kondici.

                              NMrCement - Profil | Út 19.4.2016 7:41:54

                              Nazdar .

                                Nhraji - Profil | Út 19.4.2016 7:33:09

                                Hezké dobré ráno přeji

                                  NRed carp - Profil | Út 19.4.2016 7:20:58

                                  Dobré ráno, dnes to zase nepůjde. Na kapra už jsem si nesáhl měsíc :-(

                                    Nmakass - Profil | Út 19.4.2016 7:03:20

                                    Dobrý ráno ve spolek.

                                      NFalkec - Profil | Út 19.4.2016 6:30:55

                                      Dobré ráno všem.

                                        NMrCement - Profil | Po 18.4.2016 23:28:41

                                        Shiny happy people holding hands :-) ....... https://www.youtube.com/watch?v=1H20W0e_oSM

                                          Červené karty: Vondruš