Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 17:09:03

lipan >> neboj. Kdo se bojí ....... kapry kojí ! :-)

    Nlipan - Profil | Čt 14.4.2016 16:47:30

    MrCement >> Už jsem se bál, že pokus o záměnu virtuálních kamarádů za reálné dostává trhlinku.

      NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 16:45:13

      lipan >> to je snaha o megatrapny zápis. Neboj. Vedle mne je stále volno. Klasika.

        Nlipan - Profil | Čt 14.4.2016 16:40:29

        Jak jste to mysleli s bodem programu ukřižování lipana?

          NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 16:38:18

          Red carp >> udělej urob si sám :-)

            NRed carp - Profil | Čt 14.4.2016 16:34:58

            GRUPA >> Studuj, já už mám splněno

              NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 16:34:08

              Opravdu neomlouvá...... i Hliník má neomluvenou absenci.

                NGRUPA - Profil | Čt 14.4.2016 16:27:21

                Red carp >> taky mám už plán.

                  NRed carp - Profil | Čt 14.4.2016 16:24:03

                  MrCement >> Říkal dobře. Musím jít hrát v 19 floorbal, pak už stihnu jen 2 plzně u nás na vsi.

                    NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 16:07:51

                    Red carp >> pribrzdi a dej s námi. Vstup volný. /// nechtel jsem tlačit na pilu, prý ses podpantoflak (říkal obrisek).

                      NRed carp - Profil | Čt 14.4.2016 16:03:29

                      A mě tu pozvánku zase nikdo neposlal.

                        NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 15:15:23

                        hraji >> škoda. Snažím se byt tmelem BJ. Tak v příštím kole !

                          Nhraji - Profil | Čt 14.4.2016 15:10:48

                          MrCement >> je od tebe hezké, že máš takovou péči, ale mám na dnešní večer domluvenou jinou akci. Ale děkuji za pozvání.

                            NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 15:05:51

                            hraji >> Jirko , doufám ze dorazis na jedno či více piv. Držím ti fleka.

                              Nhraji - Profil | Čt 14.4.2016 14:36:59

                              Neshání někdo náhodou levnou automatickou pračku? k dispozici je Zanussi, s horním plnění, používaná dva roky, ale velmi málo. Cena více méně symbolická.
                              Ze stejného zdroje i lednička v kombinaci s mrazákem, lednička cca 120 litrů, mražák 50 litrů.

                                NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 13:53:37

                                honzin2236 >> ale mám kamaráda a ten na dovolenou nepojede když tam pojede paní Y , pritel slecny X apod. //// A teď udice stažené ...... jde se rubat...... hola hola práce volá.

                                  NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 13:50:06

                                  honzin2236 >> právě. Málokdo si uvedomuje, ze si muze rozhodovat o tom, zda bude nasrany a co bude mít na háku. Možná je cílem dosažení krystalicke nasranosti. Kdovi ..... /// Ale ja vím, ze dnes potkám dobre pivo, poprndam a půjdu zase robit

                                    Nhonzin2236 - Profil | Čt 14.4.2016 13:37:35

                                    MrCement >> tak kazdy sveho stesti strujcem

                                      NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 13:31:42

                                      Hoši..... já se z vás picnu. U vody vymeteno, do hospody nezajdete, zlost si pěstujeme jako pažitku .

                                        NPetr64 - Profil | Čt 14.4.2016 13:25:14

                                        ahmed >> Bejvávalo.:-)

                                          Červené karty: Vondruš