Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 23:39:52

KUK >> mazej pozere ....... obtahuj si radlici za mrk garazi / dnes jsem potkal monitory a supertypky z bj....... kluky co neznám. A super vecer. Prestan se trápit cizí radostí a bojuj s vlastni malosti. A jak říká Ahmed: fakof krakow

    NKUK - Profil | Čt 14.4.2016 22:26:53

    Petr64 >> jak může někdo napsat prizdisrac s takovou fotkou z WC..... To chce už odvahu.

      NPetr64 - Profil | Čt 14.4.2016 20:52:11

      MrCement >> Já su u vody stále.Mezi přizdisráče se osobně nepočítám a pokud si někdo myslí opak,jeho věc.Nejsem plastelína,takže se jen tak nenechám tvarovat k obrazu někoho.:-)

        NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 20:40:28

        Petr64 >> uvidíme zda nejsi prizdisrac....... sejdeme se u vody. Mír v duši.

          NPetr64 - Profil | Čt 14.4.2016 20:24:31

          MrCement >> Tady v čechách pivo čepujou do stylovějších sklenic.:-)

          Já jen,aby někdo neprndal,že s váma nezajdu na čepovaný.;-)

            NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 20:16:44

            Sumiiiiii

              NArgonites - Profil | Čt 14.4.2016 19:48:31

              GRUPA >> dobře děláš, moc pěkný koníček.

                NMrKos - Profil | Čt 14.4.2016 19:39:03

                Tož zalejeme

                  NGRUPA - Profil | Čt 14.4.2016 19:30:59

                  Argonites >> yes

                    NArgonites - Profil | Čt 14.4.2016 19:12:49

                    GRUPA >> děláš si lovecký lístek?

                      NGRUPA - Profil | Čt 14.4.2016 19:09:08

                      MrCement >> teho Jechovic co rád jí maxiplatery..
                      :-D

                        NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 19:06:47

                        GRUPA >> ktereho?

                          NGRUPA - Profil | Čt 14.4.2016 19:01:48

                          MrCement >> Jirky poznávám.

                            NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 18:40:51

                            Jede

                              Nhonzin2236 - Profil | Čt 14.4.2016 18:28:31

                              jedu za vama rovnou z pryglu z ryb

                                Nkalaban - Profil | Čt 14.4.2016 17:40:18

                                Pokud mne kocour pustí, tak bych také na chvilku zaskočil... :)

                                  NMrKos - Profil | Čt 14.4.2016 17:32:21

                                  Abe >> ještě sice makám, ale budu tam též. Rád tě uvidím.

                                    NAbe - Profil | Čt 14.4.2016 17:22:02

                                    MrCement >> rychtyk

                                      NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 17:13:42

                                      Abe >> rád ti ukáži svůj úsměv. Fleku bude plno, ta díra je veliká a židlí tam mají pro půlku MRKu.

                                        NAbe - Profil | Čt 14.4.2016 17:11:38

                                        MrCement >> Zdarec, kdybych šel kolem, dam si s vami pivko, ale jen chvilku... jestli budete mit ještě místo...Petrův zdar.

                                          Červené karty: Vondruš