Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NSoulfish - Profil | Čt 14.4.2016 12:20:07

MrKos >> to je ale epesní žůžová

    NMrKos - Profil | Čt 14.4.2016 12:09:09

    MrCement >> při poslední produkci hadi ženy jsem si zlomil malíček na pravé noze a nechtěl jsi mi to ošetřit. Ba ani chladit vodkou. Dneska dělají hadi ženy Klotylda s Eliškou.

      NMrKos - Profil | Čt 14.4.2016 12:05:39

      Přátelé, kolegové a ostatni rybolovci. Rezervace v Železné růži na Hlinkách je na dnešek na 18hod pro 12 lidi na jméno Mrkos. Zatím je nas asi 10, takže minimálně dvě místa jsou volná a každý bude vítán. Dívky se hlásit nemusí, vezmeme je s panem Cementem na klín.

        NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 12:05:26

        POSledních 86 mist na srazu všech dobrovulistu ! Dnes 18:07 restaurant Železná Růže - Hlinky (naproti hlavnímu vchodu do BVV) . Bude hadí zena, ukrizovani lipana (li pane neboj), vyměníme si tajné nastrahy a každý nový člen dostane kakajo).

          Nkubas. - Profil | Čt 14.4.2016 10:40:44

          MrKos >> Ajo, to seš ty, toho jsem si vůbec nevšiml právě :-))).

            NMrKos - Profil | Čt 14.4.2016 10:39:35

            kubas. >> a to jsem chtěl ještě vyzvednout a rozebrat moje apartní křesílko. No nic, můžete si za to sami.

              Nkubas. - Profil | Čt 14.4.2016 10:35:08

              MrKos >> Co to je za buznu :-)?

                NMrKos - Profil | Čt 14.4.2016 10:33:49

                alfonz42 >> pche, na vojně jsem se naučil živit lovem. Rok 1995, Grunty byly ještě svazovkou. Dneska už je to akvarko pro tvrďaky :-)

                  NRed carp - Profil | Čt 14.4.2016 9:18:41

                  MrCement >> Pearl harbor. Já vojáky vůbec nemusím, raději mě ani na vojnu nevzali. Ale tohle bylo dost dobrý.
                  https://goo.gl/photos/iVJVMaYtJXrS3R2S9

                    NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 9:04:28

                    Red carp >> kde to je ? Ja byl v NY na te letadlové lodi. Bomba a to vojacky nemusím.

                      NRed carp - Profil | Čt 14.4.2016 8:48:10

                      MrCement >> Je to z války a větrají to do teď :-) Bylo tam více ventilátorů jak v Bauhausu před sezonou.

                        NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 8:40:15

                        Red carp >> taky jsem byl pred 2roky v ponorce. Tam musel být brutální smrad.

                          NRed carp - Profil | Čt 14.4.2016 8:34:09

                          MrCement >> Jo, úžasná věc. Je tam spousta míst na spaní, pro rybáře na D5 super.

                            NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 8:23:07

                            ahmed >> dnes dojdu. Ale žádný velký akce. V pátek po obědě mám zápas v Šumperku (a ta holka ma paru a plíce jak prales) a večer musím být ready na prednasce v hospode u nás na vsi.

                              NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 8:19:50

                              honzin2236 >> dojede tam za mnou ředitelka galerie. Chtějí zapujcit moje díla.

                                Nhonzin2236 - Profil | Čt 14.4.2016 8:17:27

                                MrCement >> pff. Beztak tam jedes jen za nejakou pani na jahodove kolacky.

                                  Nahmed - Profil | Čt 14.4.2016 8:16:50

                                  Pájo, Honzo, Mýšo, Marku i vy další. Pojďme si po ránu zazpívat..

                                  https://www.youtube.com/watch?v=XkxkFUp9wtA

                                    NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 8:15:15

                                    honzin2236 >> a za chvíli jsem na Musove.

                                      NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 8:13:25

                                      honzin2236 >> a Ahmed ? A kalaban ? A moje výlety kde nahanim MM kapitalni hrouzky na nové video ? Navíc jsem tester pro 12 bojli producentů. Kdo ses ty ? Lestic BrKosova stojánku od Fencla ?

                                        Nhonzin2236 - Profil | Čt 14.4.2016 8:07:56

                                        MrCement >> podle me na ryby totiz nechodis a ty dychanky se sonickou u vody jsou jen zasterka pro nejakou prasarnicku

                                          Červené karty: Vondruš