Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 8:02:34

Tude >> Vydrýsek - 14.4.2016 7:52:21 >> to skupinkovani je mor. Třeba ten honzin3378 je to hodný kluk. Často mu pohlidam kočárek nebo pomohu v problémech s dívkami. Ale on na ryby se mnou nezajde. Chodi jen ....... škoda slov.

    Nmakass - Profil | Čt 14.4.2016 8:00:13

    Dobrý ráno ve spolek.

      NVydrýsek - Profil | Čt 14.4.2016 7:52:21

      MrCement >> náhodou my chodíme s Pavlem k vodě pravidelně a jsme kamarádi a neschováváme se za tajné revíry

        NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 7:50:23

        honzin2236 >> ajo :-)

          Nhonzin2236 - Profil | Čt 14.4.2016 7:47:12

          MrCement >> to se ti povedlo no, tedka ti nevycniva vubec

            NFalkec - Profil | Čt 14.4.2016 7:45:41

            Dobré ráno všem.

              NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 7:42:35

              ceczubr >> pekneeeee

                Nhraji - Profil | Čt 14.4.2016 7:40:53

                Hezké dobré ráno přeji

                  NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 7:32:35

                  Red carp >> co to je ? Ponorka?

                    NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 7:24:03

                    Hosi, ještě ze neberu život vážně jak vy :-) to bych musel každý měsíc odklizet 20mrtvol. Vás ten internet sežral. Když se neumíte sejít v hospode nebo u vody, tak hodně štěstí v bojích na MRKu. A to jsem si kvůli vám nechal zkrátit pero o 10cm abych nevycnival.

                      NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 7:17:06

                      Nazdar

                        NVydrýsek - Profil | Čt 14.4.2016 7:08:45

                        KUK >> máš pravdu předsedo

                          NVydrýsek - Profil | Čt 14.4.2016 6:43:21

                          MrKos >> jó tady seš zase hrdina že?

                          s tou rukou to bylo trochu jinak, ale to je jedno

                            NRed carp - Profil | Čt 14.4.2016 6:39:18

                            Dobré ráno, hurá do práce.

                              Nkubas. - Profil | Čt 14.4.2016 0:02:11

                              ceczubr >> Alkoholik :-).

                                Nceczubr - Profil | Čt 14.4.2016 0:00:39

                                kubas. >> Jasně,sedí tam furt.

                                  Nkubas. - Profil | St 13.4.2016 23:55:25

                                  ceczubr >> Beseda?

                                    Nceczubr - Profil | St 13.4.2016 23:54:19

                                    Dneska po týdnu zas na pivečku a ten dědek tam seděl zase.

                                      NMrCement - Profil | St 13.4.2016 22:53:18

                                      alfonz42 >> v pasťáku jim koupili kanady a maskace a kluci se honili po louce. Never mu. Posledně povídal, ze sejmul Mig prakem.

                                        NMrCement - Profil | St 13.4.2016 22:50:41

                                        libec77 >> ale máš 60. Co já bych dal za 60...... ...... no jo. Asi nic :-)

                                          Červené karty: Vondruš