Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

obrisek - Profil | Ne 6.3.2016 10:42:50

libec77 >>ne, jen dodatečně obývám prostory s floristkou, než dostavím... Stará se o mě jak o vlastního :)

    Red carp - Profil | Ne 6.3.2016 9:48:47

    GRUPA >> Ubytuj se tady a nekecej :-)

      libec77 - Profil | Ne 6.3.2016 9:44:46

      obrisek >> To je tvoje?

        obrisek - Profil | Ne 6.3.2016 9:37:06

        A já zdravím všechny balkoňáky :)

          MrCement - Profil | Ne 6.3.2016 7:56:24

          Nazdar. Zdravím snoby i kakaovy boby.

            makass - Profil | Ne 6.3.2016 7:45:34

            Dobré nedělní ráno ve spolek.

              GRUPA - Profil | So 5.3.2016 19:26:44

              Red carp >> snobe..
              :-)

                Abies Alba - Profil | So 5.3.2016 18:23:47

                Red carp >> Hele, tam jsem byla.

                A každou chvilku si tam s někým píšu...

                  Mitchell - Profil | So 5.3.2016 12:35:48

                  GRUPA >> fakt pekny :-)

                    Red carp - Profil | So 5.3.2016 11:59:17

                    Tak vám taky přidám něco k obohacení. V pondělí jim to raději přepočítám.

                      MrCement - Profil | So 5.3.2016 11:24:47

                      Nazdar. Opět vás oplodnim.

                        makass - Profil | So 5.3.2016 9:27:46

                        Dobré sobotní dopoledne ve spolek.

                          honzin2236 - Profil | So 5.3.2016 7:59:08

                          dun >> dík

                            Abe - Profil | So 5.3.2016 7:01:37

                            dun >> no můj ty světe, on tam doopravdy není čas, tak to zase tak bystrozraký nejsu :-)

                              dun - Profil | So 5.3.2016 6:58:18

                              honzin2236 >> V 9:00

                                Abe - Profil | So 5.3.2016 6:56:14

                                Red carp >> Zdarec, no pěkné, jen ten BiBus se mi něja nezdá, pozor na Dubai-čány...klidný návrat přeji a pak Petrův zdar.

                                  Red carp - Profil | So 5.3.2016 6:51:39

                                  Dobre rano, posledni vylet a vecer na letadlo. Uz se tesim na ryby.

                                    marmyš - Profil | So 5.3.2016 6:19:33

                                    Abe >> Hlavně nespěchat,to chce až po zralém uvážení:-) Už bych tam šel dávno,ale konkurence by odkoukala mé finty a to mi nějak nejde pod nos:-) Taky mám bolo-i s navijákem:-) No nic,jedu.....dej jim odpoledne do těla:-)

                                      Abe - Profil | So 5.3.2016 6:14:45

                                      marmyš >> Já chci taky mezi reprezentaci, už mám boloňku, naviják, drobnou výbavu a teoretické zkušenosti a vědomosti...:-)

                                        Abe - Profil | So 5.3.2016 6:13:11

                                        marmyš >> rychtyk, láska k rybolovu kvete v každém věku, až budu mít tolik času jako ty, tak jim taky natrhnu šupiny...Petrův zdar

                                          Červené karty: Vondruš