Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrCement - Profil | Ne 6.3.2016 14:10:40

Nyní vážně: kde kupujete profi obrázky s velkým rozlišením (pro účely rollup banneru - tj. fotka co na A4 či A3 je ostrá) ? Něco co má hodně oborů ..... aby tam bylo i stavebnictví a chemie. Nemáte někdo účet na Shutterstock či obdobném ? - zaplatím

    Nobrisek - Profil | Ne 6.3.2016 13:57:11

    Red carp >> ok no...asi je vytížená:)

      NMrCement - Profil | Ne 6.3.2016 13:46:10

      Red carp >> zmlátil manželku ? taky to dostala ? :-) Hoši hoši ..... to jste vy mladí .... chránit se ! to je základ.

        NRed carp - Profil | Ne 6.3.2016 13:42:42

        obrisek >> Volal, pak jsem jí poslal podklady a odpověděla po 14 dnech :-)
        Mezitím už to asi vyřešil soused, teď nevím, musím zítra zjistit situaci.

          Nobrisek - Profil | Ne 6.3.2016 13:39:43

          libec77 >> tak nad vrt kůlnu...na tajňáka ne? :)

            Nobrisek - Profil | Ne 6.3.2016 13:38:15

            Red carp >> tu už mám:) a propó, jak si dopadl u doktorky...volal si ji?

              Nlibec77 - Profil | Ne 6.3.2016 13:36:47

              obrisek >> Vrt je ti k hounu všechno u nás co je pod tvým pozemkem je státu.

                NRed carp - Profil | Ne 6.3.2016 13:34:54

                obrisek >> Tak zkus za barákem vrtat. Třeba budeš mít aspoň vodu. V noci jsme proplouvali mezi nasvícenýma plošinama v Perském zálivu - pěkná podívaná.

                  Nobrisek - Profil | Ne 6.3.2016 13:26:42

                  Red carp >> na Moravě pár věží je ne? ale nikdy sem je neviděl fachat...jednu bych prosil za barák:)

                    Nobrisek - Profil | Ne 6.3.2016 13:25:50

                    :)

                      NRed carp - Profil | Ne 6.3.2016 13:01:29

                      obrisek >> My si tu můžeme zase jenom vrtat kolena :-)

                        Nobrisek - Profil | Ne 6.3.2016 12:59:41

                        MrCement - ááá jedééém, to už je let, co sem tam popil :)
                        Co dáváš do míchačky Ty? :)) pointa na konci:))

                        https://www.youtube.com/watch?v=LkPJBk27dfU

                          Nobrisek - Profil | Ne 6.3.2016 12:57:08

                          Red carp >> chtělo by to vrt:)

                            NRed carp - Profil | Ne 6.3.2016 12:52:57

                            Garáže za 2 biliony dolarů. Kolik je roční rozpočet ČR?

                              Nobrisek - Profil | Ne 6.3.2016 12:48:11

                              MrCement >> zeptám se ji, ale neručím...je možné že Ti ten beton za zády pomaluje květinkama :)

                                Nobrisek - Profil | Ne 6.3.2016 12:46:57

                                libec77 >> hi hi

                                  NMrCement - Profil | Ne 6.3.2016 12:36:23

                                  obrisek >> já si myslím, že ta florbalistka (nebo co to bylo za termit níže) by uvítala protihodnotu v podobě romantického víkendu - tj. betonáži s Mr.Cementem. Budu dělat garáže a tak bych ti ji vycvičil :-) ..... co bych pro tebe neudělal.

                                    Nlibec77 - Profil | Ne 6.3.2016 12:30:47

                                    obrisek >> už jsem myslel že si všude sereš samej kýč jako některý baby. :-)

                                      Nobrisek - Profil | Ne 6.3.2016 12:02:34

                                      MrCement - Kdyby si chtěl vytunit barák nebo zahradu stačí říct, dělá po Brně různé výlohy, restaurace, kavárny, cukrárny, holičství atd. Platit budeš mě :))

                                        NMrCement - Profil | Ne 6.3.2016 11:18:02

                                        obrisek >> masakr.

                                          Červené karty: Vondruš