Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Nmarmyš - Profil | So 5.3.2016 6:09:03

Abe >> Dařit se bude,o to se nebojím,jen kdyby ty ryby nebyly tak studený:-)) Trénuji plovku,chci se dostat mezi reprazentaci:-))

    NAbe - Profil | So 5.3.2016 6:06:39

    marmyš >> Já su po pracovním týdnu strhlý z hokny, tak si dám trochu odpočinek u domácího krbu a odpoledne je taky čas a bude i tepleji...tady mezi panelákama zatím z jižní strany +3.1 stupňů, takže po obědě by osmička mohla vyjít jak vyšitá, ať se daří, Petrův zdar.

      Nmarmyš - Profil | So 5.3.2016 6:03:27

      Abe >> Ryby žerou ráno,odpoledne už to není ono:-)Mám tu sice minus 0.6,ale za chvilku jedu.

        NAbe - Profil | So 5.3.2016 5:38:23

        Přeji dobré ráno všem...trochu jsem si přivstal, ale do té zimy se mi nechce dopoledne jíti, zkusím poobědní čas...Petrův zdar.

          NAbe - Profil | So 5.3.2016 5:37:13

          honzin2236 >> Zdarec, prosím tě, kdy jsi se díval na stránky naposledy? Stačí je otevřít a máš to tam v růžovém rámečku hned naproti čuni...a to su ze "čtyřky", mám široký úhel rozhledu...Petrův zdar.

            Nhonzin2236 - Profil | So 5.3.2016 1:08:15

            Hoši, kdy začíná sobotní schůze? Na stránkách MO3 to nejsem schopen nikde najít a pozvánka už je dávno tříděném odpadu.

              Nlibec77 - Profil | Pá 4.3.2016 20:30:10

              A hurá na Chomutov.

                NMrCement - Profil | Pá 4.3.2016 20:25:22

                libec77 >> Troška večerní mjusik https://m.youtube.com/watch?v=2TU7dE_9Vi4

                  Nlibec77 - Profil | Pá 4.3.2016 19:44:26

                  MrCement >> Tak ji nepokládej zbytečný mrhání časem! :-))))

                    NMrCement - Profil | Pá 4.3.2016 19:21:07

                    makass >> drzim a mrskam zápěstím .

                      Nmakass - Profil | Pá 4.3.2016 19:19:46

                      MrCement >> tak si na to vyrob nějaký stojan ;-)

                        NMrCement - Profil | Pá 4.3.2016 19:08:13

                        Ty sklenicky z NDR nic nevydrží

                          NRed carp - Profil | Pá 4.3.2016 16:01:53

                          Falkec >> Byl, ale jen dole. Dostat se nahoru je na cca 4 hod a stoji to nechutny penize.

                            NFalkec - Profil | Pá 4.3.2016 13:42:39

                            Red carp >> hmmm:)) tak tady je poprvé v týdnu nad 5°C :D.....Zalyžovat sis byl? a co Burch Khálifa? byl ses podívat na svět? :)

                              NRed carp - Profil | Pá 4.3.2016 13:39:32

                              Falkec >> Dnes je poprve pod 30 st

                                NFalkec - Profil | Pá 4.3.2016 12:52:37

                                Red carp >> Tam je to taky pěkný.....a je tam rozhodně teplejc jak v Londýně..:)

                                  NRed carp - Profil | Pá 4.3.2016 11:47:21

                                  libec77 >> Stavime

                                    NMrCement - Profil | Pá 4.3.2016 10:58:59

                                    Tož zakousneme.

                                      Nmakass - Profil | Pá 4.3.2016 10:31:32

                                      Dneska se rozhodne s kym si to rozdáme v předkole.

                                        Nlibec77 - Profil | Pá 4.3.2016 8:43:56

                                        Red carp >> Kde se flákáš?

                                          Červené karty: Vondruš