Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

makass - Profil | Pá 4.3.2016 8:11:50

Také přeji dobré ráno všem ve spolek.

    Falkec - Profil | Pá 4.3.2016 7:57:18

    Dobré ráno všem

      Red carp - Profil | Pá 4.3.2016 7:42:17

      Dobre rano, zdravim vas z teplych kraju. Za chvili domu. Jeste zkouknu jak se stavi ty vysoky baraky.

        hraji - Profil | Pá 4.3.2016 7:21:04

        Hezké dobré ráno přeji, konec prázdnin

          GRUPA - Profil | Pá 4.3.2016 0:11:41

          Tak je to 108£

            GRUPA - Profil | Čt 3.3.2016 23:46:01

            makass >> rodinné vstupné dva dospělí a své děti stalo kolem 104£
            Nevím to ale na 100%
            Co vím ale na sto procent, je fakt, že je lepší kupovat vše předem přes net.
            Zítra řeknu víc.
            Konečně doma.
            I love BRNO!

              makass - Profil | Čt 3.3.2016 22:33:33

              GRUPA >> tam bych se taky jednou rad podival. Co stoji lupen prosim?

                MrCement - Profil | Čt 3.3.2016 16:28:51

                Nazdar. Koukám, že všichni rubou miliony a nebo se opalují. Tak k těmto činnostem přihodím i drobek uměníčka.

                  makass - Profil | Čt 3.3.2016 8:05:10

                  Dobré ráno ve spolek. Dneska počasí uplně na prd.

                    hraji - Profil | Čt 3.3.2016 7:32:43

                    Hezké dobré ráno přeji

                      Falkec - Profil | Čt 3.3.2016 7:01:46

                      Dobré ráno všem.

                        Martin M. - Profil | St 2.3.2016 23:34:39

                        MrCement >> pozor na ty dva rozdilne konektory, nejsou uplne stejne, ja s tim jednou bojoval.

                          MrCement - Profil | St 2.3.2016 21:15:36

                          Biker >> bingo. Tuto mi doporučil a tu tam narvu !

                            GRUPA - Profil | St 2.3.2016 20:48:02

                            Céma míchá lektvary...
                            Ingósti projektují...
                            Mají to hezké. Hlavní hrdinové zde museli trávit deset let svého života. I školu měli v areálu.
                            Hustá sága.

                              MrCement - Profil | St 2.3.2016 20:09:33

                              007krivanek >> já často mám nalevo data a napravo píšu a nebo tam určité části přetahuji. Dříve to byl porod - otvírání, zavírání, překlikávání..... V jednom mám DUAL, ale potřebuji do druhého a nerad bych koupil něco co bude mít nějakou jinou patici či bude jinak si nerozumět. A než bych to nastudoval :-) ...... Ale díky. Díky všem - už mi dal jeden kolega tip na konkrétní model. To je to co potřebuji - nestudovat, nepídit se, nedumat a narvat to tam .-)

                                007krivanek - Profil | St 2.3.2016 18:25:46

                                MrCement >> Toto jsem řešil taky. Abych mohl někomu něco ukázat v katalogu, a nečuměl mi pod ruce. Pomohli mi v GIGA COMPUTERU. Brno. http://www.gigacomputer.cz/profil-firmy.html
                                donesl jsem PC a do druhého dne hotovo. + - 1000,-

                                  MrCement - Profil | St 2.3.2016 17:41:09

                                  Hoši - pomoc. Potřebuji do PC, které má tuto desku - http://www.gigabyte.cz/products/page/mb/ga-h61m-ds2​_dvirev_10/specs/
                                  sehnat grafickou kartu na kterou napíchnu dva disleje /tudíž má 2x DVI výstup/.
                                  Žádné hry, žádné videa..... a jen ať mám dvě obrazovky a funuje to.
                                  Základní funkčnost - podmínka, parametr - cena.
                                  Je zde něco co vyhovuje - www.bazos.cz / aukro.cz ? nebo nechcete někdo upgradovat ? nemá někdo a vyhození za lahev kdečeho ? :-)


                                    MrCement - Profil | St 2.3.2016 9:27:51

                                    obrisek >> neruš. Dělám si silikony.

                                      Červené karty: Vondruš