Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Nobrisek - Profil | St 2.3.2016 9:27:07

MrCement >> tobě moc nesluší teda :)

    NFalkec - Profil | St 2.3.2016 8:25:03

    Dobré ráno všem.

      Nmakass - Profil | St 2.3.2016 7:36:03

      Dobré ráno ve spolek a Kometě zvláště.

        Nhraji - Profil | St 2.3.2016 7:31:24

        Hezké dobré ráno přeji.

          NMrCement - Profil | Út 1.3.2016 21:52:50

          kubas. >> ona Řachanda není moc krásná

            Nkubas. - Profil | Út 1.3.2016 21:51:33

            MrCement >> Není fotka, není kamarádka...

              NMrCement - Profil | Út 1.3.2016 21:43:22

              kubas. >> kämarádka mi napsala, že jsem krásný i bez brýlí. A prý jestli jdu na to přes soucit.

                Nkubas. - Profil | Út 1.3.2016 21:39:59

                MrCement >> Ajo, optický klam, máš pravdu :-).

                  NMrCement - Profil | Út 1.3.2016 21:37:24

                  kubas. >> ostříhal jsem si obočí :-)

                    Nkubas. - Profil | Út 1.3.2016 21:37:01

                    MrCement >> Plešatíš nebo se mi to zdá?

                      NMrCement - Profil | Út 1.3.2016 21:35:26

                      Obrisek mi půjčil brejle ......

                        NMrCement - Profil | Út 1.3.2016 21:21:41

                        Tady je to samej fanda. To ja si raději počtu.

                          NFullnek - Profil | Út 1.3.2016 21:10:29

                          hraji >> Nemohouu nemohouu nemohouuu

                            Nhraji - Profil | Út 1.3.2016 20:10:38

                            GRUPA >> Třinec prohrál na samostatné nájezdy a má jen bod, takže Kometa je 9.

                              Nhraji - Profil | Út 1.3.2016 20:05:21

                              GRUPA >> takže Vítkovice ztrácí 4 body a nemohou nás dohnat

                                NGRUPA - Profil | Út 1.3.2016 20:05:18

                                hraji >> na Seznamu píši že ano. :-)

                                  Nhraji - Profil | Út 1.3.2016 20:02:55

                                  GRUPA >> vítkovice prohrály a Třinec bude teprve střílet nájezdy

                                    NGRUPA - Profil | Út 1.3.2016 20:01:57

                                    hraji >> tak předkolo už je jisté ne?

                                      Nhraji - Profil | Út 1.3.2016 20:01:02

                                      GRUPA >> tomu to dnes perfektně sedlo, skvělý hatrick

                                        NGRUPA - Profil | Út 1.3.2016 19:58:28

                                        Ať žije Jan Káňa.
                                        ;-)

                                          Červené karty: Vondruš