Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NGRUPA - Profil | Út 1.3.2016 19:03:10

První pěkná věc kterou jsem tady viděl, já tato restaurace. Je pod stejným názvem i v Brně a já v ní kdysi pracoval.

    NGRUPA - Profil | Út 1.3.2016 18:59:24

    Tak obchůdek byl malej, hlavně kaprařina ale i feedr a plavaná. Ceny o dost vyšší jako u nás.

      NMartin M. - Profil | Út 1.3.2016 18:00:56

      Vsiml jsem si, ze v Starovicich uz je po letech napusten revir Dyje 5A, videl jsem jen hladinu z dalnice. Nejake reference? Vypada to i na nejake prekopani brehu https://mapy.cz/s/tBEu

        NMartin M. - Profil | Út 1.3.2016 16:02:53

        pava >> ano, snadneji vyhackuje, nebo i snadneji utrhne navazec.

          Nobrisek - Profil | Út 1.3.2016 12:02:08

          Fullnek >> stav se mám je tu:)

            NGRUPA - Profil | Út 1.3.2016 10:28:42

            NoobAngler >> včera jsme u divadla WS potkali nějakou školu, víc jak půlka děvčat měla omotanou hlavu. Tu hardcore burku jsem viděl jen na dvou lidech.
            Co ovšem oceňuji, je multipack plechovek Coly 24 ks za 5£
            :-)

              NGRUPA - Profil | Út 1.3.2016 10:22:02

              Falkec >> nejsme zde poprvé ani podruhé ani.....
              Takže je to těžké. Kdybych tu byl naposled vůbec by mi to nevadilo.

                Npava - Profil | Út 1.3.2016 9:05:54

                Martin M. >> Ahoj. Díky za odpověď.Takže jestli rozumím, tak zaseknutá ryba se dřív vyháčkuje s pletenkou, protože ta nezapruží.?

                  Nhraji - Profil | Út 1.3.2016 7:40:00

                  Hezké dobré ráno přeji

                    Nmakass - Profil | Út 1.3.2016 7:25:57

                    Dobré ráno ve spolek.

                      NFalkec - Profil | Út 1.3.2016 7:02:35

                      GRUPA >> Jestli tam seš s děckama, tak zajdi do muzea voskových figurín.

                        NFalkec - Profil | Út 1.3.2016 7:01:52

                        Dobré ráno všem.

                          NNoobAngler - Profil | Út 1.3.2016 6:34:08

                          GRUPA >> Prvni clovek, o kterem vim, ze ma na Londyn stejny nazora jako ja. Nevim, co tam lidi tahne. Za me jednou a dost, dobrovolne bych tam uz znovu taky nejel. Jinak dobre rano vsem:-)

                            Nhraji - Profil | Po 29.2.2016 21:43:39

                            GRUPA >> tak my tě tedy litujeme. škoda že se ten Londýn tak moc změnil, když jsem tam byl já, bylo se pořád na co zajímavého dívat. No, nějak to tam přežij.

                              NGRUPA - Profil | Po 29.2.2016 21:41:45

                              hraji >> jsem tu bohužel až do čtvrtku. Je to velmi hnusné město. Kdybych nemusel, tak bych sem vůbec nejel.
                              Zítra navštívím jedno zdejší rybářství. Pak vás zase zasypu obrázky.

                                Nhraji - Profil | Po 29.2.2016 21:39:01

                                GRUPA >> hezké Tome, na jak dlouho tam jsi? A nezapomeň vyrazit na ten rybník, co jsi sem dával pravidla lovu, jen si prosím pořiď rod licenci, aby tě nezatkli a neposlali do vyhnanství do Austrálie

                                  Nalexdelpiero10 - Profil | Po 29.2.2016 21:38:53

                                  GRUPA >> už máš nahozeno? :)

                                    NGRUPA - Profil | Po 29.2.2016 21:36:12

                                    Je to loď Belfast. Je u mostu za Tescem v Heršpicích. ;-)

                                      NMarPit - Profil | Po 29.2.2016 21:26:15

                                      GRUPA >> To je Aurora? :-D

                                        Nmakass - Profil | Po 29.2.2016 21:26:03

                                        GRUPA >> to je ten novej parník na Prygl?

                                          Červené karty: Vondruš