Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Nmedvěd - Profil | Po 29.2.2016 21:21:09

Nepotřebujete někdo náhodou skříně na šanony?Likviduju jeden prostor a potřebuji se jich zbavit.Jsou jako nové.Výška 190,hloubka přesně na šanou.K vyzvednutí v Husovicích

    NGRUPA - Profil | Po 29.2.2016 21:18:30

    AZ tower. Asi Teda..

      NGRUPA - Profil | Po 29.2.2016 21:17:04

      Mitchell >> před operací se můžeš i pomodlit.
      :-)

        NGRUPA - Profil | Po 29.2.2016 21:15:45

        Abe >> jo, přesně tak. Je tu i kuchyně.
        A butcher je tu taky.
        :-)
        U brambor myš.
        Nejlepší je ten smrad všude, velmi originální. Jak v reálu.

          NMitchell - Profil | Po 29.2.2016 20:58:34

          GRUPA >> pěkný moc pěkný

            NAbe - Profil | Po 29.2.2016 20:57:08

            GRUPA >> Tipuji, že přední kanony jsou na koulís a zadní na pelety...Petrův zdar

              NGRUPA - Profil | Po 29.2.2016 20:51:51

              Mám novou vnadící lodičku. I se zubařem láčes kantýnou.

                NMitchell - Profil | Po 29.2.2016 20:37:41

                obrisek >> a umí plovat?

                  NSmejkyn - Profil | Po 29.2.2016 20:25:35

                  obrisek >> Hmm.To asi ne.Ale na jedny jsem sedl a přežily to.Byly pružný.

                    Nobrisek - Profil | Po 29.2.2016 20:14:25

                    Smejkyn >> proti sednutí drobka nejsou :)

                      Nobrisek - Profil | Po 29.2.2016 20:14:01

                      MrCement >> tak jo...vzdávám se:)

                        NSmejkyn - Profil | Po 29.2.2016 20:08:42

                        MrCement >> Jj.Jsem mu je sundal:-)

                          NMrCement - Profil | Po 29.2.2016 20:04:31

                          Smejkyn >> a jedny měl Mike Tyson dokonce na očích :-)

                            NSmejkyn - Profil | Po 29.2.2016 20:01:02

                            obrisek >> Zdar.Taky se hlásím na test polarizaček.Dvoje nerozbitný už jsem rozbil:-)

                              NMrCement - Profil | Po 29.2.2016 19:48:53

                              obrisek >> pche ..... až budeš sedět, tak ti dám čelo. Zn.: umím povyskočit.

                                Nobrisek - Profil | Po 29.2.2016 19:46:43

                                MrCement >> nedošáhneš na mě... Ti povídám:)

                                  NMrCement - Profil | Po 29.2.2016 19:44:16

                                  obrisek >> to by se mělo ale vyzkoušet !

                                    Nobrisek - Profil | Po 29.2.2016 19:43:26

                                    MrCement >> bukvice seš Ty a už mě neprovokuj sou nerozbitný :))

                                      Nobrisek - Profil | Po 29.2.2016 19:41:14

                                      Fullnek >> půjdu tak dlouho proti proudu, až najdu čistou vodu:)

                                        NFullnek - Profil | Po 29.2.2016 19:19:02

                                        obrisek >> Tak na to si počkám a jsem zvědav co v tom kafíčku uvidíš hhahahaha

                                          Červené karty: Vondruš