Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Falkec - Profil | Po 29.2.2016 19:10:16

pava >> Ahoj, jo je, nakonec jsem se pěkně pobavil s cejnama. jednu chvílu jsem musel chytat jen na jeden prut.....:) kapr nedošel, ale snad jindy

    MrCement - Profil | Po 29.2.2016 19:01:57

    obrisek >> to nosí bukvice, ne ? :-) Kup si lenonky, to teď letí .

      Martin M. - Profil | Po 29.2.2016 18:35:50

      pava >> chytani s pletenkou je riskantni, vice ztracis ryby - hlavne ty, ktere se umi branit. V zime chytame mensi ryby a ani vetsi prilis nebojuji.

        obrisek - Profil | Po 29.2.2016 18:25:04

        MrCement >> nevidíš cifru? 500.- sem měl zálohu...ty ťongu slepé :)

          MrCement - Profil | Po 29.2.2016 18:04:40

          obrisek >> od wonga za stopade. Max.

            obrisek - Profil | Po 29.2.2016 18:02:49

            Tak sem se dočkal...mělo to dělat cca 12, ale po vyslechnuti mého životního příběhu, jak se musím živit cejnama a medvědím česnekem, jsem se dostal na 9000.- :)
            Zítra hodím report, kde jsou na S1 pstruzi 50+ :)

              pava - Profil | Po 29.2.2016 17:59:27

              obrisek >> No, tak teď jsem zaslintal...

                obrisek - Profil | Po 29.2.2016 17:56:24

                Ptfuj chlebíčky...na kundu není. :)

                  Louda - Profil | Po 29.2.2016 17:46:37

                  pava >> ničí očka,snáze spadne ryba z háčku

                    pava - Profil | Po 29.2.2016 17:29:16

                    Louda >> S pletenkou moc zkušenost nemám, tak se tak hloupě vyptávám...
                    Řek bych, že nevýhody jsou: dražší, hůř se trhá z vázek, míň šetrná k zaseknuté rybě a dál mě nic nenapadá.?

                      pava - Profil | Po 29.2.2016 17:22:10

                      Falkec >> Tak jak dopadl lov-viz.tvoje foto. To je na "pryglu"?

                        Louda - Profil | Po 29.2.2016 17:17:47

                        pava >> používání pleteky má i své nevýhody tak asi proto

                          pava - Profil | Po 29.2.2016 16:56:32

                          Louda >> No a proč ji nepoužívat i v létě?

                            Louda - Profil | Po 29.2.2016 16:46:14

                            pava >> ano přesně tak

                              hraji - Profil | Po 29.2.2016 16:46:04

                              pava >> není nulová, žádný materiál nemá nulovou průtažnost, ale proti vlasci je velmi nízká

                                pava - Profil | Po 29.2.2016 16:44:02

                                Louda >> Z důvodu nulové průtažnosti pletenky...?

                                  Louda - Profil | Po 29.2.2016 16:38:40

                                  pava >> jsou lépe vidět drobné záběry ?!?!

                                    pava - Profil | Po 29.2.2016 16:22:42

                                    Martin M. >> Ahoj Martine.
                                    Není mně úplně jasný, proč je lepší, v chladném období, používat pletenku než silon.?

                                      makass - Profil | Po 29.2.2016 10:31:44

                                      Martin M. >> asi ano. Koukal jsem na Aladina a bude to cely den ve Slatině.

                                        Martin M. - Profil | Po 29.2.2016 10:28:52

                                        makass >> tak proto venku prsi!

                                          Červené karty: Vondruš