Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Nmakass - Profil | Po 29.2.2016 7:43:26

Dobré ráno ve spolek. Jsou prázdniny.

    Nhraji - Profil | Po 29.2.2016 7:43:22

    Hezké dobré ráno přeji

      NFalkec - Profil | Po 29.2.2016 6:33:47

      Dobré ráno všem.

        NGRUPA - Profil | Ne 28.2.2016 14:27:56

        More štiky koušou.. :-)

          NGRUPA - Profil | Ne 28.2.2016 14:17:45

          Tak uvidíme...
          :-)

            NFalkec - Profil | Ne 28.2.2016 11:20:48

            Tak uvidíme...

              NAbe - Profil | Ne 28.2.2016 9:44:32

              MrCement >> no fantazie...už sem prosím nic nedávej, nebo mi rupne slinivka...

                NMrCement - Profil | Ne 28.2.2016 9:20:09

                Abe >> to já měl sladké rad do 20.Teď mi každým rokem stačí méně. Ale teď si dávám toto...... pohledove nic moc ...... Ale chutna

                  NAbe - Profil | Ne 28.2.2016 9:16:31

                  MrCement >> no tak tohle je mnohem lepší, na tohle slyším 4x více, než na obložené chlebíčky a to mohou být neljuxusnějšího provedení a chuti...

                    NMrCement - Profil | Ne 28.2.2016 9:13:57

                    Abe >> :-) Napravuji

                      NAbe - Profil | Ne 28.2.2016 9:10:55

                      MrCement >> Zdarec, kdyby sem někdo dal 4x stejnou rýbu, tak už bude 3x smazaná...Petrův zdar.

                        NMrCement - Profil | Ne 28.2.2016 9:05:56

                        Tak jednou by to asi bylo málo. Napíše to "systém pretizen", ale fotky to žere.

                          NMrCement - Profil | Ne 28.2.2016 9:03:17

                          Jak k dílu, tak k jídlu.

                            NMrCement - Profil | Ne 28.2.2016 9:03:17

                            Jak k dílu, tak k jídlu.

                              NMrCement - Profil | Ne 28.2.2016 9:03:17

                              Jak k dílu, tak k jídlu.

                                NMrCement - Profil | Ne 28.2.2016 9:03:17

                                Jak k dílu, tak k jídlu.

                                  NMrCement - Profil | Ne 28.2.2016 9:01:04

                                  Nazdar.

                                    Nhraji - Profil | Ne 28.2.2016 8:30:44

                                    hezké dobré ráno přeji

                                      Nmakass - Profil | Ne 28.2.2016 8:12:38

                                      Dobré nedělní ráno ve spolek.

                                        NMrCement - Profil | Ne 28.2.2016 2:01:48

                                        GRUPA >> nová doba .... lidí netřeba :-)

                                          Červené karty: Vondruš