Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NPetr64 - Profil | Út 31.8.2010 5:17:58

Brý ráno

    Nsosed - Profil | Út 31.8.2010 5:14:06

    Zajda >> no za ty love co to stálo možná i odříkat otčenáš :-))

      Nsosed - Profil | Út 31.8.2010 5:12:41

      Pavouk‌ >> Pavouk28 - 31.8.2010 4:31:48 >> Budíčeeeek :D

        NPavouk28 - Profil | Út 31.8.2010 4:31:48

        tak vstavat vstavat pisalkove! :)

          NZajda - Profil | Po 30.8.2010 21:44:20

          Kdo jde spát tak dobrou...A ty si, Vydrýsku, dávej pozor - jsou v přesile..:-)))

            NZajda - Profil | Po 30.8.2010 21:43:06

            Nebel1 >> Ale jsi toho tady dneska nakecal..:-)

              NVydrýsek - Profil | Po 30.8.2010 21:42:53

              Nebel1 >> pravda, samé sele to tam je, je to děs, ani podívat se na to nemůžu, to už je do nebe volající :o)

                NPetr64 - Profil | Po 30.8.2010 21:42:47

                Taky mizim.Dobrou.

                  NVydrýsek - Profil | Po 30.8.2010 21:41:25

                  No nic, budu odpojen, holky že prej bude nějakej striptýz či co, takže dobrou noc

                    NNebel1 - Profil | Po 30.8.2010 21:41:14

                    Nešlo by dát do KODEXu,že v ML může být denně třeba jen 87 kaprů?
                    Mrkos tu shání bouchače,Vydrys ženicha,je čas jít na kutě...Už ani to monitorování není co bejvalo.

                      NPetr64 - Profil | Po 30.8.2010 21:37:57

                      Zajda >> Mám.:-))

                        NZajda - Profil | Po 30.8.2010 21:35:43

                        Petr64 >> Máš mě na seznamu, doufám...

                          NPetr64 - Profil | Po 30.8.2010 21:35:33

                          Tude >> Vydrýsek - 30.8.2010 21:33:02 >> Já zase zoufale hledám někoho kdo by koupil TERRU s lištou a přívěsem.:-)

                            NPetr64 - Profil | Po 30.8.2010 21:34:03

                            Tude >> Vydrýsek - 30.8.2010 21:32:04 >> Já si chcu koupit cca 10 kyblíků pro vlastní potřebu,takže tam budu zajíždět stejně.

                              NVydrýsek - Profil | Po 30.8.2010 21:33:02

                              Jinak pánové, ta holka s korálama na krku zoufale, ale zoufale hledá hodnýho chlapa

                                NVydrýsek - Profil | Po 30.8.2010 21:32:04

                                Petr64 >> tak to zas né, sólo tam nejezdi

                                  NPetr64 - Profil | Po 30.8.2010 21:30:45

                                  Tude >> Vydrýsek - 30.8.2010 21:28:28 >> Doufám že za 14 dní pojedu zase na slovač.To bych se včas ozval.Přinejhorším bych se tam otočil po vlastní ose.Taky mi docházej zásoby.:-((

                                    NVydrýsek - Profil | Po 30.8.2010 21:28:28

                                    Petr64 >> kdy bude k mání to patentkový futro?

                                      NPetr64 - Profil | Po 30.8.2010 21:28:09

                                      Tude >> Vydrýsek - 30.8.2010 21:26:34 >> To co má na sobě asi není k jídlu.:-)

                                        NVydrýsek - Profil | Po 30.8.2010 21:26:34

                                        Petr64 >> ano, dámská jízda, mám já to těžký.... :o)

                                          Červené karty: Vondruš