Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NPetr64 - Profil | Po 30.8.2010 21:22:11

Tude >> Vydrýsek - 30.8.2010 21:18:57 >> Doma je dámská jízda?Já si říkal,že máš nějak moc času na jádro.:o)))

    NVydrýsek - Profil | Po 30.8.2010 21:20:39

    takže mám plnej barák bab :o) jsem jim musel ještě maso naložit a vogrilovat

    mám já to těžký

      NVydrýsek - Profil | Po 30.8.2010 21:18:57

      sosed >> Vydrýsková dnes pořádá party - dojeď

        NZajda - Profil | Po 30.8.2010 21:12:17

        sosed >> A to tě máme pochválit nebo politovat?:-)))

          Nsosed - Profil | Po 30.8.2010 21:10:53

          Tude >> Vydrýsek - 30.8.2010 21:04:07 >> jedu od čtvrtka v tahu, neblil jsem myslím nai jeden den z toho :-))

            NPetr64 - Profil | Po 30.8.2010 21:08:29

            Tude >> Vydrýsek - 30.8.2010 21:04:52 >> Zapl sem kompl těsně před tebou.Toto sem zkoušel fotit ještě ze sl.auta ve Slavkově.:-)

              NZajda - Profil | Po 30.8.2010 21:05:42

              Zdruřte kluci brněnští...Tady je taková kosa, že mi praská klávesnice..:-)

                NVydrýsek - Profil | Po 30.8.2010 21:04:52

                beztak jste všichni jen monitoři có? :o)

                  NVydrýsek - Profil | Po 30.8.2010 21:04:07

                  sosed >> a jé, to zas bude v aléjích nablito :o)

                    NPetr64 - Profil | Po 30.8.2010 20:59:55

                    sosed >> Bacha ať to nepřepískneš.To se pak buďto blbě spinká,nebo ještě blběji vstává.:-)

                      Nsosed - Profil | Po 30.8.2010 20:57:39

                      Petr64 >> prdlajs spinkaj, chystají se do města za zábavou :-)

                        NFishky - Profil | Po 30.8.2010 20:56:42

                        Tude >> Vydrýsek - 30.8.2010 20:51:24 >> esi jsou na tom ostatní jen z poloviny jak já, tak se nedivím že je tu pusto :)) neskutečně jsem se přežral lečem, dělá mi problém i mrkat...

                          NPetr64 - Profil | Po 30.8.2010 20:55:00

                          Tude >> Vydrýsek - 30.8.2010 20:51:24 >> Asi všichni šťastně spinkaj.:o))

                            NVydrýsek - Profil | Po 30.8.2010 20:51:24

                            Haló haló kolegové kde jste kdo?

                              Nhraji - Profil | Po 30.8.2010 14:30:46

                              MrKos >> a máš i dva hrnky? Aby nemusel čekat zájemce až dopiješ?

                                NMrKos - Profil | Po 30.8.2010 14:29:49

                                hraji >> všechno je možné, už jsem zařízen a zahnízděn... dokonce novó konvicu mám

                                  NMrKos - Profil | Po 30.8.2010 14:29:09

                                  kakr >> ano, spoře oděnnou je možné ji spatřiti až po mnoha odpracovaných letech a většinou jen v srpnu

                                    Nhraji - Profil | Po 30.8.2010 14:29:01

                                    MrKos >> no ještě bys jako bonus mohl nabízet posezení na jihlavance u tebe v kukani

                                      Nkakr - Profil | Po 30.8.2010 14:28:04

                                      MrKos >>
                                      prémie je kouknout na Lucinku...

                                        NMrKos - Profil | Po 30.8.2010 14:26:27

                                        kakr >> tak, tak ... nechápu že nikoho nezajímá třeba jak máme pěknou pí. uklízečku nebo jestli bývá k obědu i zákusek

                                        všichni pořád " kolik dáš, kolik dáš? "

                                          Červené karty: Vondruš