Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrKos - Profil | Út 31.8.2010 7:51:05

twister >> neříkal, říkej

ještě mi pár dní do důchodu zbývá, beru si časák a jdu se s tím poprat :-)

    NKraťas82 - Profil | Út 31.8.2010 7:50:36

    MrKos >> mno ju ale to si mluvil jen o pozadavcich a jakousi praci manualni si vyhrozoval... O jihlavance u tebe v kancliku ci o spore odene lucince nepadla ani zminka!! :-)) Takhle uz by se o tom dalo premyslet... Za vzpomenuti na krataska streziciho tvuj klidny spanek diky!! :-))

    Jo jinak by sme mohli dat tipovačku esi si tady driv ty sezenes pracovitého partaka za pec nebo vydrýsek hodneho partaka pro kamaradku Vydrýskove pro dlouhe zimni vecery... :-))

      Nmedvěd - Profil | Út 31.8.2010 7:50:02

      hraji >> Jirko,ještě Ti prosím pošlu jednu žádanku.

        Nhraji - Profil | Út 31.8.2010 7:48:34

        Vám pořád říkám, dávejte si na rybách pozor, nevdechujte výpary z krmení a posilovačů
        http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=632339

          Ntwister - Profil | Út 31.8.2010 7:47:54

          MrKos >> ty a říkal jsem ti jak dopadnul ten "můj" candát?

            NMrKos - Profil | Út 31.8.2010 7:45:02

            jestli bude furt chcát tak se tohoto taky dočkáme... to bude panečku romantíka

            http://www.mrk.cz/Data/Pics/2010/419216_36ffb.jpg

              NMrKos - Profil | Út 31.8.2010 7:44:16

              twister >> bych se taky tak chtěl mít :-)

              až budeš zase v Brně tak zajedem na parmice, vyberu něco kde jezdí MHD

                Ntwister - Profil | Út 31.8.2010 7:40:32

                tak mi brigádka skončila o den dřív :)

                  NMaroš_ - Profil | Út 31.8.2010 7:35:57

                  sosed >> Teprve v 5 rano se vracis z mesta ? :D no ty musis vypadat

                    NMrKos - Profil | Út 31.8.2010 7:30:39

                    Kraťas82 >> jaký nejtěžší? přišel jsem s nabídkou kvalitního soužití v naší krásné továrničce a ani tato Tě nezaujala takže to prostě nemůžeš mít nejtěžší :-)

                    jsem na Tebe včera krátce vzpomenul když jsem u vaší vrátnice stál na červenou

                      Nhraji - Profil | Út 31.8.2010 7:16:55

                      Krásné a dobré úterní ráno kolegyně a kolegové, máme krásně a tak přichází čas na zimní doplňky

                        NJarda Bořek Stavitel - Profil | Út 31.8.2010 7:14:43

                        Háj, fšici!

                        Jeden a zase du. .. Šak vy víte proč.. :-D

                        Když se ti nedaří v manželství, vem si video ze svatby a pusť si ho pozpátku..
                        Tvoje žena si potřese rukou s Tvými rodiči, políbí Tě, stáhne Ti z prstu snubní prsten, naskočí do auta a za potlesku Tvých nejlepších přátel odjíždí do prdele..

                          NKraťas82 - Profil | Út 31.8.2010 6:59:01

                          kakr >> hoj, no me Radek na vlastni oci John težko... Mě spíš Pospíšil... a jestli někomu John vubec neco zatne neni uplne jisty...

                          http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/politika/vnitro-​ridi-stejne-barta-tvrdi-urednici-a-ministri_179940.​html

                            NKraťas82 - Profil | Út 31.8.2010 6:53:38

                            MrKos >> vidis to ja byl v praci a nezachytal sem si vubec, mam ja to z vas dvou s twistrem nejtezsi... :-(( jinak dobre uprsene rano..

                              Ntwister - Profil | Út 31.8.2010 6:45:33

                              MrKos >> my jsme byli včera s kámošem vláčet, zabrala mu štika 80+ ale ukousla a před ní chytil 40tku, pak jsem dojel ani já a neměli jsme ani ťuk

                                NMrKos - Profil | Út 31.8.2010 6:42:39

                                tak jsem byl včera večír chvílu pod barákem, hluboký pomalu tažný ůsek, rousnice, pelety... 2 ryby domácí, asi 5 okounů, 2 plotice a jeden jesen... na chcíplou rybku 5x přemraženou ani ťuk

                                krásně jsme si zachytali

                                  Ntwister - Profil | Út 31.8.2010 6:28:48

                                  ty holky vypadají všechny stejně v obličeji, ne? nebo se mi to jen zdá...
                                  poslední den brigády a prší ... beru časáky a dneska nic nedělám

                                    NMrKos - Profil | Út 31.8.2010 6:05:53

                                    Tude >> Vydrýsek - 30.8.2010 21:42:53 >> třeba takovej já su hodnej

                                      NMrKos - Profil | Út 31.8.2010 6:05:40

                                      dobré ráno všichni

                                        Nbrach - Profil | Út 31.8.2010 5:49:16

                                        Tude >> Vydrýsek - 30.8.2010 21:26:34 >>
                                        Když na ní koukám, nedivím se, že ženicha shání zoufale (ty oči?).....

                                          Červené karty: Vondruš