Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrKos - Profil | Po 30.8.2010 14:25:22

Fishky >> si to rozmyslím , ještě to tam měsíc vydrž :-)

    Nsosed - Profil | Po 30.8.2010 13:44:22

      Nkakr - Profil | Po 30.8.2010 13:35:45

      Kraťas82 >>
      Počkej von vám John zatne tipec.....

        NKraťas82 - Profil | Po 30.8.2010 13:34:55

        kakr >> Chtel bych byt nechutne zkazenej... :-))

          NKraťas82 - Profil | Po 30.8.2010 13:33:35

          MrKos >> koukam ze si se stal i personalnim naborarem... :-)) Ale myslim ze zustanu u jumpiku...

            Nhraji - Profil | Po 30.8.2010 13:12:39

            kakr >> kde nic není ani peníze nezkazí

              NFishky - Profil | Po 30.8.2010 13:12:27

              kakr >> peníze nekazí, nýbrž odhalují charakter... bohužel

                NFishky - Profil | Po 30.8.2010 13:11:41

                MrKos >> no a kolik teda dáš, ať si tu výpověď v rychlosti promyslím, zítra je poslední termín na oznámení, pak zase až za měsíc :)))

                  Nkakr - Profil | Po 30.8.2010 13:11:40

                  MrKos >>
                  Do zaměstnání se nechodí pro peníze, ale pro pocit dobře vykonané práce.....
                  Peníze kazí charaktery...

                    Nhraji - Profil | Po 30.8.2010 13:11:38

                    MrKos >> hele, nechci ti brát iluze, ale přeji ti, abys našel slušného, spolehlivého a pracovitého kolegu do vašeho kolektivu. A aby tam vydržel aspoň pár let.

                      NMrKos - Profil | Po 30.8.2010 13:09:38

                      hraji >> nedám, sám mám málo :-) v naší krásné továrničce se platy motají trochu níž, trochu hodně

                        Nhraji - Profil | Po 30.8.2010 13:07:54

                        MrKos >> dáš 50000 měsíčně?

                          NMrKos - Profil | Po 30.8.2010 12:59:23

                          lidi: Hledáme spolehlivýho borca do skladu modelů, na dvě směny ( týden 6-14, týden 14-22 ), je potřeba aby zvládnul fyzickou práci a přitom měl něco v hlavě, požadavky prakticky žádné, maturita, papíry na VZV výhodou. Není to žádná makačka formou kamión sem, kamión tam. Jde o distribuci modelů do výroby a zpět, skladování, evidence, administratíva, drobné opravy atd. Ve zdejších zápecních podmínkách je to docela dobrej job. Sám jsem to kdysi pár let dělal :-) Ideální by byl někdo koho znáte, známej, příbuznej atd. Ostatní formou SZ a´t to tu nezanášíme.

                            NJarda Bořek Stavitel - Profil | Po 30.8.2010 11:59:56

                            Háj pecky!
                            Jen na skok a zase letím.. (abych se nedostal do řečí... :-D )

                            Manžel jemně štípne svoji polovičku do zadečku a říká: "Kdybychom si toto nechali zpevnit, nepotřebovali bychom elastické punčošky." Potom ji štípne do prsů a říká: "Kdybychom si toto nechali zpevnit, nepotřebovali bychom podprsenku."Na to ho žena štípne mezi nohy a říká: "Kdybychom si toto nechali zpevnit, nepotřebovali bychom zahradníka, instalatéra, pošťáka ani tvého bratra, miláčku."

                              Nhraji - Profil | Po 30.8.2010 10:32:11

                              Pavouk‌ >> Pavouk28 - 30.8.2010 10:24:53 >> asi není určeno na slimáky, to je dobré vědět

                                NPavouk28 - Profil | Po 30.8.2010 10:24:53

                                hraji >> no ja mel pul kybliku sensacniho a k tomu litr cervu v ruznem stadiu vyvoje.. :) vsiml jsem si ze krmeni ani oranzovi slimaci nechteli :)

                                  Nhraji - Profil | Po 30.8.2010 9:38:41

                                  Pavouk‌ >> Pavouk28 - 30.8.2010 8:48:36 >> taky jsem vyrazil jen s kyblíčkem krmení, batůžkem, bolo a podběrákem. Měl jsem s sebou bič, ale ten se mi nechtělo rozbalovat. Milé krmení na plotice, říznuté strouhankou, oplatkami a hlínou fungovalo krásně. Červy jsem měl tentokrát pouze 50 %, půl červi a půl kukly, ale rybám to nevadilo.

                                    NMrKos - Profil | Po 30.8.2010 9:33:18

                                    Pavouk‌ >> Pavouk28 - 30.8.2010 8:09:19 >> na takovej forpas bych ty ryby nachytal aji takovej já :-)

                                      NNebel1 - Profil | Po 30.8.2010 9:16:56

                                      hraji >> No mohl sis udělat radost,co už teď....
                                      Se zkus vžít do role svých vedle lovících.Ty to tam tepeš a jim pinpongáč visí nehnutě :-)))) Na VČS dám návrh,aby Kakr najmul potápěče a neúspěšným lovcům selata na háčky věšel.
                                      Jdu vyzkoušet nepropustnost membrány.Nezapomeňte:

                                        NMaroš_ - Profil | Po 30.8.2010 8:51:42

                                        Dneska jsem musel vypnout klimu a pro zmenu pustit topeni v aute ... to je zmena :(

                                          Červené karty: Vondruš