Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NPavouk28 - Profil | Po 30.8.2010 8:48:36

hraji >> tentokrat si nemuzu stezovat a slo to i bez bedny a vsech kramu :) chybely jen ty ostre... bohuzel jsem tam byl spatren a monitorovan tak si na flek aspon tyden nesednu...

    NJosher - Profil | Po 30.8.2010 8:42:55

    Chčije a chčije.9°C :-(

      Nhraji - Profil | Po 30.8.2010 8:38:57

      Pavouk‌ >> Pavouk28 - 30.8.2010 8:09:19 >> tak hlavní je, že braly. Já byl včera na kroužkovém úseku HR a nakonec jsem chytal na návazce 0,13. Po vyladění hloubky to šlo, ostrá, ostrá, ostrá, ostrá, cejn, ostrá, ostrá, podoustev, ostrá. Včera bych za ty tři hodiny závodu dal v pohodě 20 kilo. Co bylo zvláštní, nejlíp to bralo, když háček jen tam brnkal o dno, přehloubení 1 cm. A braly to i ostré. Jak jsem přehloubil o 10 cm, bylo to hned vidět cejn., cejn, cejn, cejnek.

        Nhraji - Profil | Po 30.8.2010 8:36:17

        Nebel1 >> hele, toho jantara mi ani nepřipomínej, nebo mě ještě bude mrzet, že jsem mu tu povolenku nevzal.

          Nkakr - Profil | Po 30.8.2010 8:30:23

          Přeji dobrý den.
          Žádní pstroužci,ani obecňáci,ani jezerňáci.
          Ryby domácí je třeba, stavy jsou přes léto značně zdecimované. Rybu domácí pozná každej a vyhneme se tak zbytečným sporům.
          Na PO zde byla založena kdysi jedním kolegou otázka - přední rybářští odborníci podle fotky na MRK zaslané měli určit zda se jedná o původní, či nepůvodní formu.
          http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=114629

            NNebel1 - Profil | Po 30.8.2010 8:09:39

            hraji >> Že jsi nějakej cimprlich.3 nahozený proutky Ti vadí,potočmen místo jezeráka....Ať jich Kakr pár přisype a poznám to hnedle :-)

              NPavouk28 - Profil | Po 30.8.2010 8:09:19

              se musim pochlubit ze jsem si vcera u nas pod barakem celkem slusne na sestku bic zachytal... sice jen cejnky plotice a okouny ale je to uspech ..ovsem rybky papaly az u forpasu O,064....

                NMichal - Profil | Po 30.8.2010 8:05:12

                hraji >> no to tam bohužel nepíše, to by mě taky vcelku zajímalo, ryba je to opravdu krásná

                  Nhraji - Profil | Po 30.8.2010 7:59:54

                  Nebel1 >> no ještě že. A o čem že to vlastně píšeš? :-)

                    Nhraji - Profil | Po 30.8.2010 7:59:20

                    brach >> to máš tak milý brachu, je nás tu jak mravenečků, každý poponese svůj kousek jehličí o kousek a les je o kilometr dál. Každý sem napíše pár příspěvků a náhodný monitorující z toho má potom mnohastránkový domácí úkol ze čtení.

                      NNebel1 - Profil | Po 30.8.2010 7:58:51

                      hraji >> Oprava:Salmo Trutta Morpha Lacustris U nás nejsou,to mě ale neomlouvá :-)

                        Nbrach - Profil | Po 30.8.2010 7:53:58

                        Asi založím otázku: "Kde berete čas na MRK?"
                        Vede mě k tomu 3 927 diskusních příspěvků od 02.08.2010 va vašem BJ.

                          Nhraji - Profil | Po 30.8.2010 7:51:30

                          Michal >> spíš by mě zajímalo, zda jej chytili na Vltavě 7, to by odpovídalo

                            NMichal - Profil | Po 30.8.2010 7:50:11

                            hraji >> jojo, tak jsem to myslel, máš recht, to vlastně není bráno jako potočák, tedy forma potoční, jsem blb :-)

                              NZajda - Profil | Po 30.8.2010 7:47:59

                              hraji >> To by ses divil. Když nic jiného, tak mu musím pro léky...Ale půjdu do lékárny rád..:-)

                                Nhraji - Profil | Po 30.8.2010 7:44:52

                                Michal >> myslíš jako pstruh obecný - forma jezerní? Pak nejsme vepři a shodneme se

                                  NMichal - Profil | Po 30.8.2010 7:39:11

                                  hraji >> podle mě je to potočák, jezerní forma, ale můžu se plést, jinak u nás je tak hnusně, leje a je to tak na zalezení zpátky do pelechu :-)

                                    Nhraji - Profil | Po 30.8.2010 7:38:55

                                    Zajda >> v Brně je taky škaredě, tedy šedo, prší a je asi 13 stupňů. CO s tím už naděláme. Uvař si kafe, ven dneska nemusíš, to by ti Gaston neudělal, aby tě vytáhl do takového nečasu.

                                      Nhraji - Profil | Po 30.8.2010 7:37:54

                                      Michal >> nijak blíž jsem to nezkoumal, ale absence jakýchkoliv jiných skvrn než černohnědých by spíš ukazovala na nějakou jezerní formu.
                                      Ale nejsem odborník na pstruhy. Doporučuji kontaktovat univerzálního odborníka na všechno řízka.

                                        NMichal - Profil | Po 30.8.2010 7:30:06

                                        hraji >> a co to Jirko podle tebe je ? :-) jinak dobré ránoo kolegové :-)

                                          Červené karty: Vondruš