Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NZajda - Profil | Po 30.8.2010 7:27:18

hraji >> No nevím...U nás je tma jako kdyby měl přijít tajfun "nasraná Anežka"...

    Nhraji - Profil | Po 30.8.2010 7:26:14

    Nebel1 >> to není potočmen, dokonce ani v sobotu to není potočmen :-)

      Nhraji - Profil | Po 30.8.2010 7:23:12

      Krásné dobré pondělní ráno kolegyně a kolegové.

        NZajda - Profil | Po 30.8.2010 7:22:03

        Tož dobré deň..:-)

          NMrKos - Profil | Po 30.8.2010 6:51:48

          bré ráno všichni

          makáme, makáme

            NNebel1 - Profil | Po 30.8.2010 6:36:18

            V sobotu se jako nevstává?Krááásnej potočmen v ML....

              Nhraji - Profil | Ne 29.8.2010 22:14:45

              Zajda >> dobrou Zajdo


              Taky půjdu spáchat hygienu a budu meditovat nad smrtelností chrousta.

                NZajda - Profil | Ne 29.8.2010 22:11:45

                Tady se zase přehrabujó tisíce czk vidlama...Jdu radši hajat. Dobró..:-)))

                  NNebel1 - Profil | Ne 29.8.2010 22:09:00

                  hraji >> Twin je rozhodně dobrej naviják.Navíc ho mají i Gammáči za vcelku dobrej peníz.Caldia se nechá sehnat do 4k.Já jsem prostě divnej a nemám rád Shitmano ani na kole.

                    Nhraji - Profil | Ne 29.8.2010 22:03:47

                    Nebel1 >> pořádně to zvážím a kvalifikovaně rozhodnu. Udělám náročnou prohlídku a testování tvého navijákového parku a ono z toho něco vyleze.
                    Kupovat Daiwu je pro mě jako jít kupovat maso na řízky, vím že existuje, ale nepoznám ,jestli je dobré.

                      NNebel1 - Profil | Ne 29.8.2010 22:00:38

                      hraji >> Bych si nikdá nedovolil Tě někam směřovat.Si kup klidně ten s těma 3 brzdama :-),bo Stellu,bo Ohnivou krevv.....

                        NMr.Stick - Profil | Ne 29.8.2010 21:57:25

                        hraji >> Já to mám naopak ... tenhle Twin bude v mojí jednolité Daiwa stáji jediný Shimano otloukánek. :)

                          Nhraji - Profil | Ne 29.8.2010 21:56:11

                          Mr.Stick >> kolega mě sice nenápadně směřuje k Daiwě, ale asi nebudu riskovat vyrážku a koupím zase šímo :-)

                            NZajda - Profil | Ne 29.8.2010 21:54:24

                            hraji >> Jeden šel zpátky, než přišla esemeska...Bude si s tím muset holka nějak poradit...Cejni byli pěkní - nejednoho závodníka na SC by potěšili...

                              NMr.Stick - Profil | Ne 29.8.2010 21:53:57

                              hraji >> Já taky jeden koupil ... ale FB ... nová varianta FC mi k srdci nepřirostla.

                                Nhraji - Profil | Ne 29.8.2010 21:50:49

                                Zajda >> no ostrou jsi ji spíš potrestal, to už je lepší slušný cejn

                                  NZajda - Profil | Ne 29.8.2010 21:49:11

                                  hraji >> Mě bude holka příště muset móc prosit, abych pro ni něco zmasil...Ale naznačovala něco v tom smyslu, že se doma objeví až za 2 měsíce...:-)

                                    Nhraji - Profil | Ne 29.8.2010 21:47:44

                                    Mr.Stick >> já jej nechtěl, jen jsem byl upozorněn kolegou Nebelem. Koupím si nový, přece jen si ho zasloužím. Dneska jsem zase vydusil jednoho neználka předpisů na revíru.

                                      Nhraji - Profil | Ne 29.8.2010 21:46:36

                                      Zajda >> já si dneska v pohodě nachytal sedm kilo ostrých, ale fotku sem dávat nebudu, citlivé povahy by omdlévaly

                                        NZajda - Profil | Ne 29.8.2010 21:42:26

                                        A já jsem byl dneska chvilku s bičíkem za 300káčé a jak jsem si zachytal...I o jeden forpas jsem přišel, holdegrón zasratý..:-)))

                                          Červené karty: Vondruš