Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMr.Stick - Profil | Ne 29.8.2010 21:41:39

Zajda >> V tom případě byl prodávající v nouzi. Bohatě by to střelil za 4500.

    NZajda - Profil | Ne 29.8.2010 21:40:47

    Mr.Stick >> Nebyl problémový..:-)

      NNebel1 - Profil | Ne 29.8.2010 21:40:15

      hraji >> 23ks převážně Meppsek za 250vran jakbysmet :-(
      Aspoň si koupíš Daiwu.-)

        NMr.Stick - Profil | Ne 29.8.2010 21:39:03

        hraji >> Bylo to takový vachrlatý ... za tu cenu ten reel byl buď problémovej, nebo dotyčnej potřeboval okamžitě prachy.

          NZajda - Profil | Ne 29.8.2010 21:38:35

          hraji >> Jirko, Plavan byl rychlejší..:-)))Garbolino fan club...

            Nhraji - Profil | Ne 29.8.2010 21:37:10

            Nebel1 >> hele, toho Twina jsem v bazaru nenašel, asi už je pryč

              NNebel1 - Profil | Ne 29.8.2010 21:32:57

              Petr64 >> Přes Blansko to je vydlážděný komplet.Kamenej lichoběžník dle šablony :-(

                NPetr64 - Profil | Ne 29.8.2010 21:32:02

                Nebel1 >> Punkva ne.Ta se vlívá ještě v Blansku.Myslím takovej menší potok ještě níž.Vypadá jako by bral po bouřkách vodu z polí.

                  NPetr64 - Profil | Ne 29.8.2010 21:27:24

                  Nebel1 >> Údajně se mělo bagrovat i koryto,ale to nějak utichlo.

                    NNebel1 - Profil | Ne 29.8.2010 21:27:04

                    Petr64 >> Jsem asi nezažil aby byla Punkva kalnější než Svitava.

                      NNebel1 - Profil | Ne 29.8.2010 21:25:43

                      Celý to letos na P Svitavičce stojí za pošvatku.

                        NPetr64 - Profil | Ne 29.8.2010 21:24:46

                        kakr >> Já co sem tak vysledoval v dobách co sem se přesunoval vlakem,nejvíc dokázal zakalit vodu přítok pod Blanskem.

                          Nkakr - Profil | Ne 29.8.2010 21:22:20

                          Petr64 >>
                          Chvilku to trvá, než kafe do Brna doteče, někdy je to fakt síla..

                            NPetr64 - Profil | Ne 29.8.2010 21:20:56

                            kakr >> Já myslím že toho bude po cestě na Brno trochu víc.Naši mají dělat něco u Blanska.Něco dodají lokální průtrže (v pondělí jedna spadla u Letovic),Je toho po troškách dost na to,aby se voda zakalila.Nepsal sem že je to jenom z Letovic.

                              Nkakr - Profil | Ne 29.8.2010 21:15:09

                              Petr64 >>
                              Do Brna je to z Letovic po vodě aspoň 40 kiláků, že se to nestačí vyčist??

                                NPetr64 - Profil | Ne 29.8.2010 21:12:24

                                Nebel1 >> Včera sem to fotil než začali.Vrtali jenom injektážní vrty do břehu.Veselo je když se dělají kolmý zápory.To bublá dno i 100m od vrtačky.

                                  NNebel1 - Profil | Ne 29.8.2010 21:10:04

                                  Petr64 >> Včera tam boochali i bylo to čistý i pod Letovicema.I na Sebranickým mostku bušili i o víkendu.

                                    NPetr64 - Profil | Ne 29.8.2010 21:07:03

                                    Zajda >> Su zvědavej jak ty Letovice budou vypadat.Jestli tu lávku podél břehu nedají na piloty,tak budou mít vodu každou chvílu na náměstí.:-(

                                      NZajda - Profil | Ne 29.8.2010 21:00:13

                                      Petr64 >> Nad městem(centrem) to tak skoro vypadá...Akorát to není vyspárované...Letošní povodni to ale odolalo bez následků..:-(

                                        NPetr64 - Profil | Ne 29.8.2010 20:55:41

                                        Zajda >> U vás se taky dávají do řek vycházkový mola? :-))

                                          Červené karty: Vondruš