Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NZajda - Profil | Ne 29.8.2010 20:51:49

Petr64 >> Hnus - skoro jako u nás..:-(((

    NPetr64 - Profil | Ne 29.8.2010 20:48:10

    Zajda >> Duříme.:-)

      NZajda - Profil | Ne 29.8.2010 20:47:13

      Zduřte, kujóni...

        NPetr64 - Profil | Ne 29.8.2010 20:46:29

        Nebel1 >> Nejenom tam.Když vrtají most v Sebranicích,taky to pěkně čeří dno.

          NNebel1 - Profil | Ne 29.8.2010 20:44:35

          kakr >> Letovice-city

            NKraťas82 - Profil | Ne 29.8.2010 20:29:43

            MrKos >> Jak na samosek sem ti ukazoval kdyz sme byli na rybach spolu... :-)) i bez krmitka.. byt sme teda prd chytili.. :-))

              Nkakr - Profil | Ne 29.8.2010 20:25:37

              Petr64 >>
              Kde je ta potvora??

                NPetr64 - Profil | Ne 29.8.2010 20:24:35

                kakr >> Je to na dlouho,nedělám to já a takových úprav bude pod Letovicama asi víc :-((

                  Nkakr - Profil | Ne 29.8.2010 20:20:29

                  Petr64 >>
                  Sobota neděle byla OK, zítra uvidíme...

                    Nkakr - Profil | Ne 29.8.2010 20:19:54

                    MrKos >>
                    Nekecé, nemáš pícku, máš pec...

                      NPetr64 - Profil | Ne 29.8.2010 20:18:57

                      kakr >> Eště se v týdnu kalí voda ve Svitavě?

                        NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 20:17:59

                        kakr >> nemám pícku , nemám nic... mám já to akorát těžký

                          NPetr64 - Profil | Ne 29.8.2010 20:17:43

                          MrKos >> hotových je taky několik :-)

                            NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 20:17:25

                            Kraťas82 >> na parmicéé a na samosek :-))

                              NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 20:16:35

                              Petr64 >> já bych chtěl ale s trubičkou aby tam už aji byla :-)

                                Nkakr - Profil | Ne 29.8.2010 20:14:55

                                MrKos >>
                                Půjčím Ti formu, můžeš lít krmelce, kuličky ba i olověný drátek nalisovat můžeš...

                                  NKraťas82 - Profil | Ne 29.8.2010 20:14:50

                                  MrKos >> na co ty a krmelec?? :-))) preji dobry vecir??

                                    NPetr64 - Profil | Ne 29.8.2010 20:14:44

                                    MrKos >> Tyhle trubičkový sou.S obratlíkem budu dělat příště a pak bych měl mít formu na feeder olůvka.:-)

                                      NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 20:12:42

                                      Petr64 >> luxůs, fakt jo...

                                      dej do cen 5 krmelců

                                      a já bych chtěl s trubičkou

                                        NPetr64 - Profil | Ne 29.8.2010 20:10:35

                                        Přemýšlel sem o hádance,ale nevím co pro vítěze.:-(

                                          Červené karty: Vondruš