Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NPetr64 - Profil | Ne 29.8.2010 20:08:39

a hračku.

    NPetr64 - Profil | Ne 29.8.2010 20:07:32

    tohle...

      NPetr64 - Profil | Ne 29.8.2010 20:06:21

      a tohle...

        NPetr64 - Profil | Ne 29.8.2010 20:05:16

        Na hraní potřebuju tohle.

          NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 20:01:47

          Petr64 >> co máš novýho? pochlub se

          včera nějaká ta parmice s okounem a hadem, dneska nějakej ten mrmloň nebo malej mrmloněk nebo ouklej ... žere to všude tradičně blbě až skoro vůbec :-)

            NPetr64 - Profil | Ne 29.8.2010 19:56:17

            MrKos >> To bylo na probrání.:-)
            Co ryby?Já měl jinou prácu koupil sem si novou hračku.

              NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 19:54:47

              Petr64 >> ta velká fotka je dobrá, chvíli jsem věřil že to roste na takovém svahu a pak se mi zdály podezřelé ty dvě šišky :-)

                NPetr64 - Profil | Ne 29.8.2010 19:50:29

                Kolem Křéti,se to žlutí.:-))

                  NPetr64 - Profil | Ne 29.8.2010 19:48:28

                  Dobrý večer.

                    NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 19:44:48

                    Robur >> masááááááář :-)

                    na S3 je kapr popadaný ze S4... na S3 je všude od Anthroposu dolů až k soutoku se Svitavou

                      NRobur - Profil | Ne 29.8.2010 18:54:41

                      tak jsem se dnes pokusil o akci kapr na S4, záběru hromada, chycena na fídr hromada plotic a cejnů, 1 okoun na kukuřičku. Druhý prut na klasickou položenou měl 1 záběr, kdy něco oholilo 5 zrnek kukuřičky, ale záběr na kapra nevypadal. Zmasil jsem okouna, protože to měl zažrané a krvácel, tak jsem k němu přidal plotici a kamarád má svačinu.

                        NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 18:43:24

                        Tude >> Vydrýsek - 29.8.2010 18:36:27 >> to nebyl jen tak obyčejný cejn obecný, to byl cejn nástražní

                        a protože malý hák se do něj načisto schoval lovec prozřetelně nechal obnažen hák větší aby bylo kandáta jak noha čím píchnouti a zdolati

                        a nebo byla na menším háčku kroupa a na větším brambora :-)

                          NVydrýsek - Profil | Ne 29.8.2010 18:36:27

                          MrKos >> jste vedle jak ta jedle, na supermontáži na stříbrným háku byl cejn, který tu sestavu nějakýmu lovci úpálil, teda pokud ovšem lovec nechytal na toho cejna :o)

                          - psal jsem, že sem to vytáhl i s cejnem :o)

                            NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 18:19:32

                            syny >> taky si myslím, bylo to tam na kandáta

                              Nsyny - Profil | Ne 29.8.2010 18:17:52

                              Tude >> Vydrýsek - 29.8.2010 18:10:08 >> já bych řekl,že je to systémek na chytání dravců a ty dva háky slouží k uchycení nástražky

                                NVydrýsek - Profil | Ne 29.8.2010 18:16:44

                                kakr >> dokonce i na dvě noci :o) to se mám po svatbě, to koukáte có? :o)



                                dalších 14 dní mám utrum.... :o)

                                  NZajda - Profil | Ne 29.8.2010 18:16:23

                                  twister >> Hodnotím kladně, že jsi se přiznal..:-) Záporně hodnotím to, že to neopravila..:-(((

                                    NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 18:15:06

                                    Tude >> Vydrýsek - 29.8.2010 18:13:59 >> no tak možná by v nejhorším kolegyně Vydrýsková karasa od ryby domácí nerozeznala :-)

                                      NVydrýsek - Profil | Ne 29.8.2010 18:13:59

                                      MrKos >> ryba domáci lezla na hák v počtu velmi malém a strašne opatrně,

                                      převažovali cejni, cejnci, plotice dokonce i karasi,

                                      ryby domácí bylo velmi poskrovnu - ne jako když jsme tam byli posledně spolu

                                        NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 18:12:57

                                        Tude >> Vydrýsek - 29.8.2010 18:10:08 >> to je obratlík u kterého mnoho soudruhů nechápavě kroutí hlavou nad jeho významem a funkcí... a pak to tak dopadá

                                        totiž volná dvě očka se přímo podbízejí k navázání dvou forpasů a nebo navázání jednoho forpasu na vorvaně a prostě vůbec :-)

                                          Červené karty: Vondruš