Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NZajda - Profil | Pá 27.8.2010 16:06:38

hraji >> Kam zase jedeš, trhat háčky v tlamičkách?:-)

    Njepice - Profil | Pá 27.8.2010 16:06:33

    Zajda >> hrozná? Určitě už viděla i horší, v tom su klidný.

      NZajda - Profil | Pá 27.8.2010 16:06:00

      jepice >> A uvědomuješ si, že sem chodí nezletilá Barynka? Co když se to negativně projeví na jejím dalším vývoji? Taková hrozná fotka..:-(

        Nhraji - Profil | Pá 27.8.2010 16:04:41

        Kamarádi, přeji vám hezký víkend, bohaté úlovky u vody i v lese a hlavně všechno hezky v klidu a v pohodě.

          Njepice - Profil | Pá 27.8.2010 16:02:32

          Zajda >> to víš, v opilosti jim to je jedno.

            NZajda - Profil | Pá 27.8.2010 16:01:45

            jepice >> Ty brďo...Hnědka až mezi lopatky...Fůůůůůůůůůůůůůj..:-(

              Njepice - Profil | Pá 27.8.2010 15:55:34

              Zdravím, jádro. To zas jednou byla ostuda... :-)

                Nstejk - Profil | Pá 27.8.2010 14:56:08

                Josher >> to ne, ve 4. třídě se zamiluje do Františka a bude se do školy těšit víc, jak na zmrzlinu :-))

                  NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 14:53:23

                  stejk >> Myslíš větší odpor ke škole? -))

                    Nstejk - Profil | Pá 27.8.2010 14:52:25

                    Josher >> to příjde, s postupem věku :-)

                      NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 14:49:39

                      stejk >> Vnučka povalí do první třídy.Zrovna moc se netěší.

                        NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 14:48:21

                        stejk >> :-)

                          Nstejk - Profil | Pá 27.8.2010 14:44:59

                          Josher >> Ber to pozitivně....léto před námi :-)

                            NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 14:44:05

                            stejk >> Podzim na krku...........:-(

                              Nstejk - Profil | Pá 27.8.2010 14:39:30

                              Josher >> Tady u nás taky chčije Pëpo....a asi bude celej víkend..

                                NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 14:33:55

                                :-)

                                  NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 14:32:49

                                  A u nás už zase chčije:-(

                                    NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 14:28:16

                                    Takto to nedávno teklo na Oslavě

                                      NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 14:26:50

                                      kakr >> Ty máš ale pamatováka:-)

                                        Nkakr - Profil | Pá 27.8.2010 14:24:59

                                        Josher >>
                                        Pepo poznávám motor, stará dobrá Babeta...

                                          Červené karty: Vondruš