Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 14:12:46

To by asi nebyl ten správnej motor na motokolo co? :-))

    NKraťas82 - Profil | Pá 27.8.2010 14:08:44

    MrKos >> bohuzel dneska nedele takze vikend denni a pak pondeli utery makam... takze nic moc... as se pak domluvime az budu mit volno, ze ti napisu na mrku a kdyz budes mit volno tak vyjedem... Pac domlouvat se s tvym nabitym programem na tyden dopredu nema smysl...

      NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 12:37:40

      MrKos >> To je Boxer:-)

        NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 12:28:44

        Josher >> pěknej vlčák na česneku

          NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 12:28:27

          Kraťas82 >> klidně ho můžem zkusit aji tady u nás pod barákem ještě do té doby... jak máš volno?

            NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 12:23:17

            Zajda >> Váhu na to měl.Z mrzáka by to nestálo za tu prácu:-)

              NKraťas82 - Profil | Pá 27.8.2010 12:11:21

              Josher >> moc peknej obed... az se jednomu sbihaji sliny... :-))

                NKraťas82 - Profil | Pá 27.8.2010 12:10:37

                MrKos >> Uz se docale tesim az si ten fiiidr vyzkousim jak pojedem do Barynkova esi me ho pujcis... Jo vojna, tam sem se za posledni mesic a pul nezbudil ani jednou strizlivej... Dneska uz bych to asi taky nedal.... Na svou obranu chci rict ze kamos se zvladl zbudit strizlivej tak asi patnactkrat... za celou vojnu, kdyz teda nepocitam obdobi kdy sme na zacatku nemohli ven... :-)) nic musim do mesta... tak se tu zatim mejte...

                  NZajda - Profil | Pá 27.8.2010 12:05:43

                  Josher >> Škoda ho, pesana..:-(

                    NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 12:01:34

                    Hezky jste se tady rozchlastali:-)
                    Já raději něco na zub:-)

                      Nstejk - Profil | Pá 27.8.2010 11:51:04

                      Josher >> no já byl na letní dovolené s kamarádama na Vranovské a jednu noc jsem si zdříml na Cornštejně :-)

                        NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 11:33:04

                        Kraťas82 >> jasně že jóó, fíídr s těžkým volovem, krátkým forpasem z pletenky a nástrahou pod háčkem je v podstatě skoro čistokrevnej samosek... občas se rybě podaří kouli požužlat a vyplivnout, pravda, ale když nevyplivne tak valí prut do vody

                        na druhé straně takovej samosek ve Svratce je trochu živější než rybniční samosek protože v tom proudu se špica furt mele... aji u toho tři hodinky vydržím , pak začíná nuda :-)

                          NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 11:29:59

                          syny >> za 0 už myslím taky moc né, poslední etapu vojny jsem byl v Brně takže to bylo kósek...
                          naložili nás na buzeráku do busu, dostali jsme výslovný zákaz vyhazovat natrhaný šatnový bločky z oken... ten zákaz zabral přesně jako " Neolizujte v mrazu zábradlí " akorát jsme to vydrželi k prvnímu semafóru takže místo buzeráku to schytaly chodníky

                          dneska už bych taky nedal co tenkrát ani náhodou... nejvíc si pamatuju na dvacítku do civilu kdy jsme přišli všichni na kašu z vycházky a dokrmili to litrem slivovice kteroužto dovezl jeden mladej ... nevěděli jsme o světě a dodnes mám zapsanýho jednoho kořeňa, stejný číslo, kterej se v noci regulérně pochcal, ani nevzbudil, proteklo to bidlem na zem, jako suprák spal naštěstí dole :-)

                            Nsyny - Profil | Pá 27.8.2010 11:23:24

                            MrKos >> a za 0 jsi nepil,ja jel domu tyden,pravda z Bechyne to byla streka,u kazdeho kamarada co vysedal po ceste do Brna jsem stravil jeden den,hruza jen si na to vzpomenu,dneska uz bych to asi nedal..:o))

                              NKraťas82 - Profil | Pá 27.8.2010 11:19:54

                              MrKos >> Ses proste sikovnej... :-)) A to si chytal na samosek??

                                NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 11:17:18

                                Kraťas82 >> na moje MrKosbaits jsem chytil jednu parmici což mi udělalo radost převelikou a dal jsem si dva, nejen dva, panáky jak jsem slíbil

                                potom na jiném místě to žrala spolehlivě ryba domácí což mi takovou radost už neudělalo a na jiném místě opět ryba domácí což začalo býti až mrzuté... tedy platí že to sice parmice sežerou, ale musí dostat příležitost to najít a do hub nasoukat :-)

                                  NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 11:14:29

                                  Fishky >> zajímavý bylo že stužkovák byl takovej masakr a na maturitním už nikdo nic... jako by se vlastně nic neudálo

                                  pak ještě na vojně když jsme to měli 200, 150, 100, 50, 40, 30, 20, 10 nebo dokonce 5 dní do civilu... tam se těch příležitostí našlo vždycky dost

                                    NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 11:11:37

                                    kakr >> v álejích nee, prej v šalině ... povídali to mí spolužáci zachránci - převaděči domů

                                      NFishky - Profil | Pá 27.8.2010 10:59:38

                                      syny >> no fááákt, přísahám na holej pupek ;-) vím na co narážíš, ale po tom srazu kaprařskýho jádra to bylo fakt v poho - to jsem jen chodil šejdrem, žádný pokec s pisoárem se nekonal :)))

                                        NKraťas82 - Profil | Pá 27.8.2010 10:51:29

                                        MrKos >> je tak to nevim, to chystala krataskova.. ale cesnek, sul tam byl a k tomu neco z trojice oregano, bazalka provensalske koreni... nebo mozna vsechno ale nevim... se pak kratasky zeptam az dojde z prace.. :-)) A jak to vubec slo na tve boily?? videl sem jednu parmici... Nebo se osvedcili trak ze uz si registrujes znacku MrkosBaits?? :-)))

                                          Červené karty: Vondruš