Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 19:52:07

svačináá

vidíte jak vám hubnu do plavek? v takovou časnou hodinu a dal jsem si fakt jenom trošků

    NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 19:47:00

    twister >> čau chlape, včerá už jsem odpad... kde se celej den flákáš? že Ty chodíš na ryby

      NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 19:45:23

      twister >> Ale na ryby to není až tak špatné počasí.

        Ntwister - Profil | Pá 27.8.2010 19:43:24

        zítra jsou na rybníčku dětský závody, tak jsem zvědavej jak Maruška zalapá ... počasí nevypadá moc dobře

          NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 19:43:20

          Marge >> Marge11 - 27.8.2010 19:34:07 >> Takových deset a vyplatí se roztopit udírnu:-)

            NPetr64 - Profil | Pá 27.8.2010 19:42:14

            Marge >> Marge11 - 27.8.2010 19:34:07 >> Dobrý.Minulej týden když se vám nechtělo z pelechů,sem se s podobnejma bavil taky.Je dobře,že už se to trochu zvětšuje.:-)
            Ti mí byli trochu menší...........ale jenom trochu.:-)))

              NPetr64 - Profil | Pá 27.8.2010 19:36:38

              Marge >> Marge11 - 27.8.2010 19:34:07 >> No jo. To můžu jukat jak vo život.:-)Jdu to zhlídnout.:-))

                NMarge11 - Profil | Pá 27.8.2010 19:34:07

                Petr64 >> tady né, do ML jsem dala včerejšího 40cm cejna ze Křetínky :-)

                  NPetr64 - Profil | Pá 27.8.2010 19:32:27

                  Marge >> Marge11 - 27.8.2010 19:30:24 >> Nazdárek.Myslím,že asi musím kouknout trochu zpátky.Co že to je za rekord? :-)

                    NMarge11 - Profil | Pá 27.8.2010 19:30:24

                    Petr64 >> Ahoj :-)

                      NMarge11 - Profil | Pá 27.8.2010 19:29:55

                      Zajda >> Ahoj a nedělej si srandu :-))... doufám, že za pár let ty rekordy budou vypadat úplně jinak :-) Zatím mám radost z každé ryby, kterou vytáhnu na břeh :-). Ta včerejší je o to větší, že se mi podařilo přechytat velitele jak do počtu ulovených ryb, tak i co se druhové pestrosti týče :-)

                        NPetr64 - Profil | Pá 27.8.2010 19:28:52

                        Brej večer.

                          NZajda - Profil | Pá 27.8.2010 19:25:23

                          Marge >> Marge11 - 27.8.2010 19:23:28 >> Ahoj Marcelko, ty teda ty rekordy lámeš..:-)

                            NMarge11 - Profil | Pá 27.8.2010 19:23:28

                            Dobrý večer

                              NZone - Profil | Pá 27.8.2010 19:14:27

                              Ahoj rybáři,včera jsem si chytil 56 kapra

                                NKraťas82 - Profil | Pá 27.8.2010 17:36:39

                                :-))))

                                  NKraťas82 - Profil | Pá 27.8.2010 16:47:14

                                  jepice >> podle rani nevolnosti se pozna jak byla oslava uspesná... A nejvyssi level je kdyz mas i okno... :-))

                                    Njepice - Profil | Pá 27.8.2010 16:45:22

                                    Kraťas82 >> ale jo, docela se zadařilo :-) Ráno mírně nevolno, ale jinak dost dobré.

                                      NKraťas82 - Profil | Pá 27.8.2010 16:19:11

                                      jepice >> Oslava to musela byt divoka... :-)) Nu což, 18 ti je jednou za zivot... :-))

                                        NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 16:17:57

                                        Zajda >> Ze zadu jsme všichni stejní a zepředu do sebe pasujeme:-))

                                          Červené karty: Vondruš