Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NJosher - Profil | Čt 26.8.2010 9:43:22

Dobré dopoledne.
Kdo mě pošle na SZ mejlovou adresu,tak tomu můžu celý soubor fotek zaslat tak ,jak jsem je dostal.

    Nhraji - Profil | Čt 26.8.2010 9:15:44

    syny >> hranice je stanovena pouze u hrází přehradních nádrží a u rybích přechodů. Ostatní vodní stavby jsou bez omezení

      Nsyny - Profil | Čt 26.8.2010 9:10:17

      MrKos >> jo,neco v tom zneni tam bylo a taky vzdalenost 100m od vodnich staveb ci co to....

        Nkakr - Profil | Čt 26.8.2010 8:23:41

        Nebel1 >>
        Myslím si, že na fotce vlevo byl TUZEX (potraviny) a ve dvoře Vojenská správa, tam jsem byl coby branec odveden a bylo mi umožněno splnit nejčestnější občanskou povinnost.
        Absolvovat základní vojenskou službu a tím bránit (a ubránit) světový mír.

          NNebel1 - Profil | Čt 26.8.2010 8:19:27

          kakr >> Tobě se to nezdá z kopce?Úplná rovina to podle mě není.

            Nkakr - Profil | Čt 26.8.2010 8:14:39

            Nebel1 >>
            Žádnej kopec nevidím..

              NNebel1 - Profil | Čt 26.8.2010 8:13:25

              Nazdárek.Jaroška je na rovině ne?Podle mě to je originál Husitská focená od Slovaňáku.
              EDIT:Druhej...

                NDickcz - Profil | Čt 26.8.2010 8:13:00

                syny >> Na Jarošku je to nějak moc z kopce, Husitská?

                Zdravím jádro, pro samou hoknu už nejsem ani monitór.

                  NMrKos - Profil | Čt 26.8.2010 7:57:34

                  syny >> si matně pamatuju jak bylo v bp cosi o vodní stavbách nebo co to... už není

                    Nkakr - Profil | Čt 26.8.2010 7:46:43

                    Přeji dobrý den.
                    Ve shodě se synym si také myslím, že na Josherově fotce je Jaroška.

                      Nsyny - Profil | Čt 26.8.2010 7:34:29

                      MrKos >> v Prizrenicich naprosto bezna vec,ze se chyta z telesa splavu,akorat tady ten borec to ma k vode mnohem bliz....

                        NMrKos - Profil | Čt 26.8.2010 7:33:26

                        přišel tam pěkně po svých, vodou

                          NMrKos - Profil | Čt 26.8.2010 7:32:04

                          mám tu jednu starší fotku z lovu kde brali především tescodravci což v tomto okamžiku není podstatné

                          podstatné je zda neznámý kolega chytá v souladu s bp? domníval jsem se že ne, po prostudování bp se domnívám že ano ... má někdo něco proti?

                            Nsyny - Profil | Čt 26.8.2010 7:30:17

                            Josher >> bych rekl,ze tohle je Jaroska...

                              NMrKos - Profil | Čt 26.8.2010 7:28:36

                              dobré ráno všichni

                              čtvrtéék

                                Nsyny - Profil | Čt 26.8.2010 7:28:28

                                Dnes obvzast dobre rano....

                                  Nhraji - Profil | Čt 26.8.2010 7:17:52

                                  Krásné dobré čtvrteční ráno kolegyně a kolegové

                                    NVydrýsek - Profil | Čt 26.8.2010 6:54:34

                                    Dobréráno všem, už se nám to sobotí

                                      NJosher - Profil | St 25.8.2010 21:44:33

                                      Fullnek >> Jo,máš pravdu:-)

                                        NJosher - Profil | St 25.8.2010 21:40:12

                                        Nebel1 >> Černopolní a M.Horákové,zase tak blízko nejsou.

                                          Červené karty: Vondruš