Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NJarda Bořek Stavitel - Profil | So 3.10.2009 20:16:20

medvěd >> Jsem barbar, přiznávám.. Nevím, co to je, ale chutná mi to. :)

    Nmedvěd - Profil | So 3.10.2009 20:12:47

    Jarda Bořek Stavitel >> no proto 30+ mohl být i výběr s cibéb.Ten začíná tuším od 32

      NJarda Bořek Stavitel - Profil | So 3.10.2009 20:11:55

      medvěd >> Kecám, samozřejmě.. VH :)

        NEmroy - Profil | So 3.10.2009 20:06:57

        Dneska jsem pil burčák z Mor. Muškátu a byl fajnovej...

          NEmroy - Profil | So 3.10.2009 20:06:04

          Jarda Bořek Stavitel >> Tu Pálavu bych bral, je to moje značka...nechceš poslat na košt do Brna?Nebo, že by jsme fakt dojeli???Aji koupím na doma :)

            NEmroy - Profil | So 3.10.2009 20:04:10

            MrKos >> Tak jsme vynechali Bílovice a ostatní vše zvládli :)
            Nejprve jsme vyrazili směr rozhledna na Blučině.Můžu jen doporučit, jedna z předností je, že se dá dojet až k ní a druhá, mimo to, že je tam krásně, je odtud vidět celý Brno jako na dlani, dokonce jsem zahlídl aji Mrkosovo, včetně domu...okolo se sbíralo jako o život (víno)...odtud jsme se přesunuli do Hustopečí na Burčákový slavnosti.Spousta vína, Burčáku, masa na různé způsoby ( Prase na rožní, na pánvi, živáňské apod. Jsem se přežral....Burčák jsme nakonec koupili u známého v Těšanech...dopíjím pomalu druhej litřík :)
            Zejtra nejedu, možná dorazím na výlet s Vojtou.....

              NJarda Bořek Stavitel - Profil | So 3.10.2009 20:01:54

              medvěd >> Momentík... Zajdu do sklepa, ať nekecám.. :)

                NPavouk28 - Profil | So 3.10.2009 20:01:04

                se asi prijedu najist :)

                  Nmedvěd - Profil | So 3.10.2009 20:00:24

                  Jarda Bořek Stavitel >> PZ s cukernatostí 30+????????

                    NSoňour - Profil | So 3.10.2009 20:00:03

                    Jarda Bořek Stavitel >> mám obavy, že jediný neřidič budu já :-).
                    Nechám to na tobě...

                      NJarda Bořek Stavitel - Profil | So 3.10.2009 19:58:49

                      Budou tam i neřidiči?
                      Soni, ruladské šedé, tramín červený, kerner, pálava? Všecko PZ s cukernatostí 30+.. Já dám s tebou (a s dalšími) a řídit bude Dáda. :)

                        NJarda Bořek Stavitel - Profil | So 3.10.2009 19:55:53

                        Tak. Jdu se podívat po těch klackách..

                          NJarda Bořek Stavitel - Profil | So 3.10.2009 19:53:50

                          Dvě aktuální... bez úprav.. :)

                            NSoňour - Profil | So 3.10.2009 19:46:23

                            Jarda Bořek Stavitel >> nemá :-)

                              NJarda Bořek Stavitel - Profil | So 3.10.2009 19:46:21

                              kakr >> Jdu pro foťák, otevřu vzadu dveře a dám sem jednu aktuální... momentík.. :)

                                NJarda Bořek Stavitel - Profil | So 3.10.2009 19:45:40

                                Soňour >> Hele, má vůbec cenu brát si cajk? Nějak ani nevím, ve kterým koutě jsem to nechal.. a když tam bude tolik jídla.. Co? :)

                                  Nkakr - Profil | So 3.10.2009 19:44:35

                                  Jarda Bořek Stavitel >>
                                  Jo, jo, labrador je žaludek na čtyřech nohou a natož dva.:-))

                                    NSoňour - Profil | So 3.10.2009 19:43:16

                                    Jarda Bořek Stavitel >> masa bude dosti, neb jsme měla nachystáno i pro Ricciho, který nakonec nejede, MrKos má zajisté také maso naloženo... a Jepičák psal cosi o osmi (nebo kolika) klobásách, tak pokud přežije dnešek a zítra se dostaví, tak si myslím, že hlady určitě trpět nebudeme :-)

                                      NJarda Bořek Stavitel - Profil | So 3.10.2009 19:42:13

                                      Jednu výkonnou strávnici vezu, a kdyžtak můžu ještě dvě.. a ty sfutrujou všecko jídlo a klidně i rybáře.. Dakča a Conny. :)

                                        NJarda Bořek Stavitel - Profil | So 3.10.2009 19:41:08

                                        Soňour >> Neva. To zvládnem.. Máme k dispozici jen dvě veky.. :)
                                        A nemám svoje maso.. takže někomu sežeru maso (když bude) a dám za to na kupu dvě obložené veky. :)

                                          Červené karty: Vondruš