Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NZajda - Profil | Ne 4.10.2009 12:11:50

Lubík >> Ahoj Lubo, na tebe čekám jako na spasení..:-) Jak hrály holky ten zápas s Turkama, taky prohrály?

    NLubík - Profil | Ne 4.10.2009 11:50:04

    Dobré ráno do jádra.......

      NPavouk28 - Profil | Ne 4.10.2009 11:42:21

      Zajda >> ani jedno.. Vsak uvidite az zaaavodnici tady od nas dorazi zpet

        NZajda - Profil | Ne 4.10.2009 11:39:49

        Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Fučák nebo vyschla voda?:-)

          NPavouk28 - Profil | Ne 4.10.2009 11:37:50

          kakr >> ono jim nic jineho jak ten gril nezbylo :))

            NZajda - Profil | Ne 4.10.2009 10:43:44

            drda >> Nee..:-(

              Ndrda - Profil | Ne 4.10.2009 10:01:58

              Zajda >> zaplať pan Bůh za šestku. Podle předpovědi to mělo být podstatně víc. Nemáš k dispozici nějaké dílčí výsledky ?

                NZajda - Profil | Ne 4.10.2009 9:32:39

                drda >> Určitě ano - fóká jim tam pěkná šestka, takže to bude pěkné posilování..:-)

                  Ndrda - Profil | Ne 4.10.2009 9:30:21

                  kakr >> taky nesmíme zapomínat na naše závodníky. Doufám, že si to taky užívají.

                    Nkakr - Profil | Ne 4.10.2009 9:21:18

                    drda >>
                    Zdravé jádro jádra si už užívá u grilu :-))

                      Ndrda - Profil | Ne 4.10.2009 9:14:04

                      Pěkný den přeji.
                      To se vám to bije v prsa, když je půlka jídra pryč :-)

                        Nkakr - Profil | Ne 4.10.2009 8:45:53

                        Zajda >>
                        Přeji dobrý den. Silver není taky k zahození, navíc jsem čuměl na F1.

                          NZajda - Profil | Ne 4.10.2009 7:50:48

                          Dobré deň...Zase gold - já su tak dobré...:-)

                            NJarda Bořek Stavitel - Profil | So 3.10.2009 20:47:57

                            Nemůžu najít amnesii.. Jdu do garáže..

                              NJarda Bořek Stavitel - Profil | So 3.10.2009 20:27:56

                              medvěd >> Tohle bych do pusy snad ani nepustil.. By mi naskákaly pupeny i na řiti. :) Mám problém polknout i ten Savignon PZ.. Ty vína mi prostě nejedou. Vím, ta vysoká cukernatost.. už to asi moc víno není, ale mi to chutná. A babám vůbec-chutná to snad všem. Nepiju nic jiného, než od tohoto mého soukromého dodavatele. Dělá to pán, co dělá u Horta vinohradnictví a jeho syn, co dělá u Znovínu sklepmistra. Mají svých "pár" hlav a dělají to pro sebe a pár kamarádů jak říkají - pro radost. A mně to opravdu moc chutná. :)

                                Nmedvěd - Profil | So 3.10.2009 20:23:01

                                Jarda Bořek Stavitel >> jsi daleko.Ideal je VR v PZ s cukrem 2-3g

                                  NJarda Bořek Stavitel - Profil | So 3.10.2009 20:21:20

                                  medvěd >> Já vím. Pamatuji si to. Nic takového dole nemám.. Snad jen červený Cabernet Moravia.. :)
                                  A pak snad jediné sušší.. Savignon PZ 2007, 6cukrů a 6,3kys.. Přijeď, okoštujem. :)

                                    Nmedvěd - Profil | So 3.10.2009 20:17:48

                                    Jarda Bořek Stavitel >> ten cukr je tam šílený.Já mám rád tak do 5g.Ale bude určitě dobrý

                                      NJarda Bořek Stavitel - Profil | So 3.10.2009 20:17:05

                                      Emroy >> Jen dojeď.. :)
                                      Mám, dovezu. Ale mám málo.. :)

                                        NRicci - Profil | So 3.10.2009 20:16:42

                                        Moc se omlouvám, ale právě jsem se vrátil ze stavby a zítra ráno pokračování, takže společnou rybačku musím odložit.. Myslel jsem, že nám práce půjde líp od ruky..

                                          Červené karty: Vondruš