Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NSoňour - Profil | So 3.10.2009 19:39:49

Jarda Bořek Stavitel >> mám obavy, že to bude chtít přivézt i nějakého strávníka navíc, jinak prasknem... nebo dostane každý domů výslužku.. .:-)

    NJarda Bořek Stavitel - Profil | So 3.10.2009 19:37:24

    Ahoj.
    Něco důležitého?
    Jdem dělat jedno-trojhubky na zítřek..

      NMrKos - Profil | So 3.10.2009 19:33:34

      jdu pochystat ňáký to futro a asisi dneska nedám burčák abych ráno nedých

      kdo chce pečivo tak si ho přivezte, tradičně žádné nemám

      dobrou

        NHonzisx - Profil | So 3.10.2009 19:32:12

        MrKos >> :D

          NMrKos - Profil | So 3.10.2009 19:31:47

          Honzisx >> ajajaj... na benzince teda vynechám bagetu a snad to bude na dva vokouny stačit

            NZajda - Profil | So 3.10.2009 19:25:39

            Zduřte, rybaříci..:-)

              NHonzisx - Profil | So 3.10.2009 19:18:48

              MrKos >> s věkem se zvedá cena červa...

                NSoňour - Profil | So 3.10.2009 19:14:15

                MrKos >> v případě potřeby jim budu cestou dávat umělé dýchání...

                  NMrKos - Profil | So 3.10.2009 19:13:04

                  Soňour >> ten Ricci se stejnak bojí že chytím kandáta... :-)

                  případně cestou pohlídej ať Honzovi nechcípnou hnojcli , třeba jednoho koupím ( má půlku za 5.- ) a chytím vokouna

                    NMrKos - Profil | So 3.10.2009 19:10:57

                    Honzisx >> ok, budu tam a kdyby jste se někde po Brně zdrželi tak počkám

                      NMrKos - Profil | So 3.10.2009 19:10:03

                      pytlák >> tak to je dobrý, okolo břehu dosáhnem i s odhozem... dlouhé klacky se mi tahat nechce takže kdyby to náhodou bylo hluboké tak pípák to jistí

                        NHonzisx - Profil | So 3.10.2009 19:09:28

                        MrKos >> sraz na benzince v tebou udaný čas...

                          Npytlák - Profil | So 3.10.2009 19:08:26

                          MrKos >> Kdysi jsem tam chytal na bobkařinu. Kapr cejn. Hloubka kolem 4m cca. Beru pípáky a kapráky.

                            NMrKos - Profil | So 3.10.2009 19:06:09

                            Honzisx >> jak to teda vidíš? vezmeš to cestó přes Soňourov a pak se slezem na benzínce nebo pro kolegyni mám zajet a pak se slezem na benzínce a nebo varianta jiná?

                              NBatuta - Profil | So 3.10.2009 19:04:32

                              MrKos >> Dneska byli fšici na pláži..nevím, co tam dávali...

                                NSoňour - Profil | So 3.10.2009 19:04:27

                                MrKos >> tak jsem psala Riccimu. Nestíhají, takže zítra bude celý den na stavbě a vůbec nedorazí. Tak je to na vás, jestli bude tedy ochoten mě někdo naložit, ale jak říkám, nechci to šmodrchat, takže měl-li by to být problém, nechám ryby na jindy...

                                  NMrKos - Profil | So 3.10.2009 18:57:31

                                  Honzisx >> to je rozumné... dám na pátou budík, vymotám se a kolem 05:15 - 05:20 na benzínce jako minule? stejně musím přikůpit jedno huhlí

                                    NMrKos - Profil | So 3.10.2009 18:56:24

                                    pytlák >> to je super, přijeď...

                                    Loc: 48°57'49.669"N, 16°7'52.859"E
                                    tu se nechá auto Loc: 48°57'38.04"N, 16°8'4.67"E

                                    znáš to tam? hlavně jak se co kde chytá ?

                                      Npytlák - Profil | So 3.10.2009 18:53:20

                                      Brej večír.

                                      Mrkos: Kam že to zítra jedete? Bych se stavil

                                        NHonzisx - Profil | So 3.10.2009 18:48:06

                                        MrKos >> Viděl bych odjezd tak v pět z Brna, dáme někde po cestě sraz, pokud se pojede více vozy?

                                          Červené karty: Vondruš