Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrKos - Profil | So 3.10.2009 18:47:07

Batuta >> na tom písečku 17:58:47 sedávají bobkaři nahusto... a dnes se zdá že kde nic tu nic

    NMrKos - Profil | So 3.10.2009 18:45:51

    Soňour >> já vlastně vím že o té vodě nic nevím... mám akorát loc a nějak to budu muset najít

    kaprů jsem si dnes potahal dost takže zítřejší prioritou bude gril a eventuélně fíídr na hrčák

      NMrKos - Profil | So 3.10.2009 18:43:50

      kakr >> naštěstí je karimatka poměrně mobilní takže ji kdyžtak přisuneme ke grilu edit: a půjčíme si vaťák od Puntíkové

        Nkakr - Profil | So 3.10.2009 18:41:59

        MrKos >>
        Nezapomeň na bivak, rána jsou už chladná:-))

          NSoňour - Profil | So 3.10.2009 18:41:34

          MrKos >> jen jsem si chtěla utvrdit, co jsem si zapamatovala z vašich debat kolem zítřejšího místa... Jestli dojede Maty s mazlíčky, tak stejně budu mít o zábavu postaráno :-).
          S Riccim jsem teď ještě nemluvila, ale ráno psal, že to vypadá se zítřkem nadějně, tak uvidíme, s čím se ozve teď večer...

            NMrKos - Profil | So 3.10.2009 18:41:33

            Honzisx >> je tam prej pod lesem žumpa, ale na té pláži neé... odhaduju to na podobné podmínky jako na revíru koňském

              NMrKos - Profil | So 3.10.2009 18:40:41

              Honzisx >> cestou zpět jsem to dnes šmikl vokolo S5 a na našem fleku sedělo čtvero bobkařů... ovšem proti proudu i po proudu jich posedávaly desítky... možná nasypali :-)

              v kolik ráno jedem/jedete nebo jak to vlastně bude ?

                NHonzisx - Profil | So 3.10.2009 18:40:16

                Soňour >> Stejná otázka, nad 3m hloubky se mě z brčkem moc nechce :)

                  NMrKos - Profil | So 3.10.2009 18:39:27

                  Soňour >> vůbec netuším co tam je nebo není za hloubku, ryby, podmínky atd... takže beru odhoz a fíídr a píípák

                  možná karimatku pro hostesku

                  ten kolega jepice nám vlastně nepodal žádné rybolovně podstatné informace, hostesky taky jaksi tutlá, někam se pro jistotu vypařil, příprava vázne, aby vůbec dojel :-)

                    NHonzisx - Profil | So 3.10.2009 18:39:10

                    Zdravím

                      NBatuta - Profil | So 3.10.2009 18:37:04

                      MrKos >> Jj, rameno Křetínky za mostem, ouplně na konci...

                        NSoňour - Profil | So 3.10.2009 18:36:08

                        MrKos >> Marku na co to zítra vidíš? Odhoz a feeder mi bude stačit?

                          NSoňour - Profil | So 3.10.2009 18:35:38

                          Dobrý večer

                            NMrKos - Profil | So 3.10.2009 18:31:00

                            vydržel jsem to přesně 2 hodiny a 38 minut... první půlhodinka byla jalová a ve znamení hledání toho pravého předložení tescobonduélky... pak se to rozjelo a za zbytek času se ven podívalo 7 kapři a jeden perlín
                            velké kapři vám neukážu protože jsem je nefotil a perlína vám taky neukážu protože jsem je nefotil

                            kráásně jsme si já a moje brčko značky exner silver star peacock waggler 6g zachytali

                              NMrKos - Profil | So 3.10.2009 18:26:37

                              jsem na chvílu teda taky vyjel

                              nalehko bez futra jen s match + plechovkou kuku

                                NMrKos - Profil | So 3.10.2009 18:24:49

                                drda >> ani zastavení náhonu nepomůže protože to málo co teče hravě projde škvírou v jezu

                                byli jsme tam jeden den s Honzou a težkej splávek v kombinaci se skoro ideálním držením na dojezdu fungoval dobře... i selátka se pletla ale hlavně krásné ostré

                                  NMrKos - Profil | So 3.10.2009 18:23:18

                                  Batuta >> kráása, co to je za vodu? odhaduju to na Křetín vokolo mostu

                                  tato se obzvlášť líbí 17:58:14

                                    NBatuta - Profil | So 3.10.2009 18:02:52

                                    Ale bylo krásně, i bez grilu.

                                      NBatuta - Profil | So 3.10.2009 18:02:30

                                      A vláčkař v loďce, co mně plašil ryby, taky nic...tak mu třeba

                                        NBatuta - Profil | So 3.10.2009 18:01:44

                                        Ale housence to bylo jedno...

                                          Červené karty: Vondruš