Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NBatuta - Profil | So 3.10.2009 18:01:15

On měl popík a chytal, já měl Orlík a zero...

    NBatuta - Profil | So 3.10.2009 18:00:32

    Klučina popkařil a docela se mu dařilo, minimálně tři štičky vytáhl...

      NBatuta - Profil | So 3.10.2009 17:59:21

      Akorát vody poméně a trošku do zelena...

        NBatuta - Profil | So 3.10.2009 17:58:47

        Zolcna rumplovala...

          NBatuta - Profil | So 3.10.2009 17:58:14

          Dnešní ráno bylo opravdu krásné...

            NBatuta - Profil | So 3.10.2009 17:57:20

            Dobrý podvečer

              NPavouk28 - Profil | So 3.10.2009 17:16:35

              kakr >> chapu, ostatne na jare jsem za male vody trenoval a slo to dobre..

                NGeorgino - Profil | So 3.10.2009 16:54:33

                Emroy >> Tak Kometa docela průser co?

                  Nkakr - Profil | So 3.10.2009 16:53:32

                  Pavouk‌ >> Pavouk28 >>
                  Pan majitel chce, aby se naše MO písemně zavázala, že bude udržovat jez , podjezí a nadjezí ve vlastní režii. To v žádném případě možné není, o.s. nemůže investovat a zvelebovat soukromý majetek.
                  Byli jsme ochotni a na jaře také pomohli zvednout spadené náplatky, ale písemná a tudíž právně zavazující forma je nemožná. Stát je naprosto neschopný zjednat nápravu, jen se svolávají místní šetření, dávají lhůty do kdy se má hladina v nadjezí dostat na kótu stanovenou manipulačním řádem, ale bez sankcí.

                    NPavouk28 - Profil | So 3.10.2009 16:44:49

                    kakr >> jsem tu...
                    kakr >> to zas neni az tak nejlepsi zprava pro zaaavodniky :(. Na jare se to myslim na posledni chvili podarilo a hladina se zvedla

                      Nkakr - Profil | So 3.10.2009 16:04:57

                      drda >>
                      Spíše pako..

                        Ndrda - Profil | So 3.10.2009 15:55:01

                        kakr >> pan majitel je, jak vidno, převeliký šprýmař.

                          Nkakr - Profil | So 3.10.2009 15:18:25

                          drda >>
                          Počet rozhodčích nedokážu určit, šance na nápravu je 0.001%.
                          Pan majitel po nás chce převzít jez do socialistické péče a to není dost dobře možné.

                            Ndrda - Profil | So 3.10.2009 15:10:36

                            kakr >> pokud to zůstane tak, tak na závodech bude stačit jeden rozhodčí na sektor :-)

                              Nkakr - Profil | So 3.10.2009 15:00:49

                              drda >>
                              I dva ukrajinští právníci by dost pomohli...

                                Ndrda - Profil | So 3.10.2009 14:56:40

                                kakr >> možná by pro naši momentální potřebu stačilo v pátek před závody tak 5 minut strachu :-)

                                  Nkakr - Profil | So 3.10.2009 14:51:22

                                  drda >>
                                  musel by se změnit vlastník jezu

                                    Ndrda - Profil | So 3.10.2009 14:44:56

                                    kakr >> a ta druhá možnost? :-)

                                      Nkakr - Profil | So 3.10.2009 14:43:01

                                      drda >>
                                      V současném stavu se jedná o utopii, (oprava náplatků na obřanském jezu).

                                        Ndrda - Profil | So 3.10.2009 14:39:22

                                        stetek >> muselo by se opravit pár spadených polí na jezu nebo uzavřít vpusť do elektráírny. Případně obojí :-)

                                          Červené karty: Vondruš