Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Nstetek - Profil | So 3.10.2009 13:24:53

drda >> Tak to je blbé:-((Snad se to do SP zlepší...

    Ndrda - Profil | So 3.10.2009 13:19:18

    ¨Tak jsme nakonec změnili plán a místo Baarova jsme zvolili závodní, abychom před závody zrekognoskovali terén a provedli průzkum bojem. Jestli to takto půjde i za tři týdny, tak to budou mít závodníci hodně těžké. I já jsem s tím měl dnes co dělat :-)
    Výsledkem bylo něco přes 10 rybek ve složení HHH, ouklej, tloušť a PO, všechno ovšem ve velikosti mexického půldolaru. Ovšem PO potěšil.
    Jinak v nadjezí chybí cca třičtvrtě metru vody, takže jsme chytali asi v 70 centimetrech - dost krize.

      Ndrda - Profil | So 3.10.2009 13:14:56

      Emroy >> vidím, že těch Dylenů máš víc :-)

        NMrKos - Profil | So 3.10.2009 12:40:32

        Emroy >>do 13 to je v pohodě... chytá se od šesti, grilovat můžem hned a kolem 12té to v klidu zabalíš a vyrazíš

          Nmildas - Monk - Profil | So 3.10.2009 11:24:30

          kakr >> Brno má 2 mld na protipovodňová opatření a Ty jsi optimista ?
          Já tedy ne a to jsem optimista :-)

          Děkuji za vysvětlení slova babócat se.

            NEmroy - Profil | So 3.10.2009 11:12:36

            MrKos >> zejtra nejedu, protože bych musel bejt nejpozději v 13.00 v Brně a to nemá cenu, nebo jo? A teď Babo raď :))

              NEmroy - Profil | So 3.10.2009 11:11:39

              MrKos >> No my máme dva plány a máme "Dylena" . Buď Bílovice, nebo Blučina, návštěva rozhledny, spojená s pouštěním draka, následovalo by chytání "draka"na Hustopečských Burčákových slavnostech :))

                NMrKos - Profil | So 3.10.2009 11:00:09

                Emroy >> chystali, ale už nechystáme protože prckové jsou oba nachcípaní ... sice né nějak dramaticky, ale nechceme je dorazit

                co zítra, jedeš s náma?

                  NEmroy - Profil | So 3.10.2009 10:54:39

                  MrKos >> Nechystáte se do Sosákova?Odpoledne?

                    NEmroy - Profil | So 3.10.2009 10:54:07

                    Jinak Zdarec Jádro!!!

                      NEmroy - Profil | So 3.10.2009 10:53:41

                      MrKos >> U nás je "Chicken day" :))
                      Drůbeží vývar s nudlí a Slepice na paprice s knedló.....už mám hotovo :)

                        NMrKos - Profil | So 3.10.2009 10:52:27

                        Jarda Bořek Stavitel >> sleduju to vod sporáku :-) před chvíló tahali hada

                          NJarda Bořek Stavitel - Profil | So 3.10.2009 10:45:52

                          Borci, NOVA TV - bomba film! Od fochu! :)

                            NMrKos - Profil | So 3.10.2009 10:43:15

                            kakr >> tak to v mém případě krmím dvěma sousedům pod a dvěma nademnou protože mi to padá při náhozu velkou rychlostí a nečekaným směrem

                            avšak máš recht, sele je třeba vykrmit aby pěkně rostlo...

                              Nkakr - Profil | So 3.10.2009 10:39:43

                              MrKos >>
                              Padání je výhoda, lovíš a současně krmíš...

                                NMrKos - Profil | So 3.10.2009 10:38:01

                                kakr >> to jó, zkoušel jsem na Svratce lančmíít a parma to žrala i tloušť to žral... akorát mi to padalo z háčku

                                  Nkakr - Profil | So 3.10.2009 10:36:07

                                  MrKos >>
                                  Před pár roky jsem jednu menší rybu domácí ulovil na sekanou (syrovou) a jak jí šmakovala.

                                    NMrKos - Profil | So 3.10.2009 10:34:47

                                    kakr >> takové nástrahy sele do huby nenasouká... leda že by bylo hódně hladové

                                      NMrKos - Profil | So 3.10.2009 10:34:13

                                      aby to nebylo fádní tak podávat budu s lehce nasládlou rajčatovou omáčkou s cibulí, žampióny a anasem kterážto už se dovařuje

                                      přílohu nevím, děti volají po kolínkách, ještě to zvážím ...

                                        Nkakr - Profil | So 3.10.2009 10:31:57

                                        MrKos >>
                                        To máš na háček místo bojlízu??
                                        Měl jsi tam šoupnout trošku kapřího guláše...

                                          Červené karty: Vondruš