Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrKos - Profil | So 3.10.2009 10:30:13

klucí tak jedém... jsem se pustil do masových kuliček které jsem si vymyslel... to máte přesně kilo jakési tescosekané, 5 vajíček, velká cibule, 3 stróčky česneku, 200g tvrdého sýru, špetka strouhanky, majoránka, pepř, sůl, paprika, hořčice ... zamíchat, uležet, ušoulet, nasmažit

jsou to více minikarbanátky než kuličky ale chutově ok

    NMrKos - Profil | So 3.10.2009 10:26:20

    mildas - Quinn >> mildas - Monk >> už moje babička říkávala " nebabócej a jdi spát "

      Njepice - Profil | So 3.10.2009 10:22:48

      drda >> máš pozitivní SZ :-)

      Dobrý den. Bo dnešek bude trošku náročný (závody v RT, hokej, hospoda, punk), tak se tu už dnes takřka neukážu. Takže zítra se pokusím být kolem 7 hodiny na místě, tedy pokud nezaspím. Beru s sebou nějakých 8 klobás, takže jídla bude dosti. Koukám, že u vody nás taky nakonec bude více, než jsem čekal. Takže to zavání dobrou akcí.

        NPavouk28 - Profil | So 3.10.2009 9:39:45

        drda >> tak nejak :))

          Ndrda - Profil | So 3.10.2009 9:29:01

          Pavouk‌ >> Pavouk28 >> myslíš háky jako peníze a valíš koupit maso do hyprmarketu?

            NPavouk28 - Profil | So 3.10.2009 9:25:42

            no nic nabrousim haky a pudu na ne...mrazak se sam nenaplni..

              Nkakr - Profil | So 3.10.2009 8:43:10

              mildas - Quinn >> mildas - Monk >>
              Jsou zničena trdliště ,ale moudré ryby reofilní si najdou nová. Jsem optimista, příroda je moudrá a když se jí trošku pomůže, tak to přežijeme.
              Brno má 2 miliardy na protipovodňová opatření........

                NJarda Bořek Stavitel - Profil | So 3.10.2009 8:41:19

                MrKos >> Seš nějak rozdováděnej.. takhle po ránu. :)
                Jdu odvézt Puntíkovou do háku..
                Je tam kosa jak sviň! :(

                  Ndrda - Profil | So 3.10.2009 8:40:05

                  mildas - Quinn >> mildas - Monk >> baboucat je takový encyklopedický oříšek. Jak bych ti to jen vysvětlil? V podstatě to znamená nespat v době, kdy se má spát :-)

                    Ndrda - Profil | So 3.10.2009 8:37:52

                    kakr >> no nepotěšil jste mne... I tak to půjdeme omrknout. Asi na Baarovo.

                      Nmildas - Monk - Profil | So 3.10.2009 8:30:53

                      kakr >> budou mizet pomalu, ale zmizí :-(((((

                        Nmildas - Monk - Profil | So 3.10.2009 8:30:17

                        Co je to baboucat, prosím ?

                        Máme v české muzice po Evě a Vaškovi skupinu Babouci, ale..................

                          Nkakr - Profil | So 3.10.2009 8:27:41

                          drda >>
                          Raději tam nechoď, místy je to hrůza hrůzoucí, ve vodě lezou bagry a koryto je místy zasypáno tunami balvanů. Naštěstí se s tím ryby zatím celkem vyrovnávají..

                            NBatuta - Profil | So 3.10.2009 8:26:57

                            Dobré ráno

                              Ndrda - Profil | So 3.10.2009 8:03:40

                              jepice >> jak to vypadá s tím CD? Je to to správné?

                                Ndrda - Profil | So 3.10.2009 8:02:48

                                Tak za chvíli půjdeme s Dášou po dovolené překontrolovat tu na ši milovanou HR, jestli jste tam vůbec ještě něco nechali.

                                  Ndrda - Profil | So 3.10.2009 8:00:47

                                  MrKos >> ale takové probuzení je docela milé. Neříkej, že ne :-)

                                    NMrKos - Profil | So 3.10.2009 7:58:18

                                    drda >> náš mrňous se mi v 06:23 nakvartýroval do postele a pak nezbývá než babócat

                                      NMrKos - Profil | So 3.10.2009 7:57:12

                                      Jarda Bořek Stavitel >> nemusí být vyloženě vaťák... třeba modráky taky nejsou špatný

                                        Ndrda - Profil | So 3.10.2009 7:56:35

                                        Dobré ráno vinšuju.
                                        Co tady už od půl osmé baboucáte?

                                          Červené karty: Vondruš