- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Brněnské jádro
Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
486x v oblíbených a 53x v ignorovaných.
NMrKos - Profil | So 3.10.2009 10:30:13
klucí tak jedém... jsem se pustil do masových kuliček které jsem si vymyslel... to máte přesně kilo jakési tescosekané, 5 vajíček, velká cibule, 3 stróčky česneku, 200g tvrdého sýru, špetka strouhanky, majoránka, pepř, sůl, paprika, hořčice ... zamíchat, uležet, ušoulet, nasmažit
jsou to více minikarbanátky než kuličky ale chutově ok
jsou to více minikarbanátky než kuličky ale chutově ok
NMrKos - Profil | So 3.10.2009 10:26:20
mildas - Quinn >> mildas - Monk >> už moje babička říkávala " nebabócej a jdi spát "
Njepice - Profil | So 3.10.2009 10:22:48
drda >> máš pozitivní SZ :-)
Dobrý den. Bo dnešek bude trošku náročný (závody v RT, hokej, hospoda, punk), tak se tu už dnes takřka neukážu. Takže zítra se pokusím být kolem 7 hodiny na místě, tedy pokud nezaspím. Beru s sebou nějakých 8 klobás, takže jídla bude dosti. Koukám, že u vody nás taky nakonec bude více, než jsem čekal. Takže to zavání dobrou akcí.
Dobrý den. Bo dnešek bude trošku náročný (závody v RT, hokej, hospoda, punk), tak se tu už dnes takřka neukážu. Takže zítra se pokusím být kolem 7 hodiny na místě, tedy pokud nezaspím. Beru s sebou nějakých 8 klobás, takže jídla bude dosti. Koukám, že u vody nás taky nakonec bude více, než jsem čekal. Takže to zavání dobrou akcí.
Ndrda - Profil | So 3.10.2009 9:29:01
Pavouk >> Pavouk28 >> myslíš háky jako peníze a valíš koupit maso do hyprmarketu?
NPavouk28 - Profil | So 3.10.2009 9:25:42
no nic nabrousim haky a pudu na ne...mrazak se sam nenaplni..
Nkakr - Profil | So 3.10.2009 8:43:10
mildas - Quinn >> mildas - Monk >>
Jsou zničena trdliště ,ale moudré ryby reofilní si najdou nová. Jsem optimista, příroda je moudrá a když se jí trošku pomůže, tak to přežijeme.
Brno má 2 miliardy na protipovodňová opatření........
Jsou zničena trdliště ,ale moudré ryby reofilní si najdou nová. Jsem optimista, příroda je moudrá a když se jí trošku pomůže, tak to přežijeme.
Brno má 2 miliardy na protipovodňová opatření........
NJarda Bořek Stavitel - Profil | So 3.10.2009 8:41:19
MrKos >> Seš nějak rozdováděnej.. takhle po ránu. :)
Jdu odvézt Puntíkovou do háku..
Je tam kosa jak sviň! :(
Jdu odvézt Puntíkovou do háku..
Je tam kosa jak sviň! :(
Ndrda - Profil | So 3.10.2009 8:40:05
mildas - Quinn >> mildas - Monk >> baboucat je takový encyklopedický oříšek. Jak bych ti to jen vysvětlil? V podstatě to znamená nespat v době, kdy se má spát :-)
Ndrda - Profil | So 3.10.2009 8:37:52
kakr >> no nepotěšil jste mne... I tak to půjdeme omrknout. Asi na Baarovo.
Nmildas - Monk - Profil | So 3.10.2009 8:30:17
Co je to baboucat, prosím ?
Máme v české muzice po Evě a Vaškovi skupinu Babouci, ale..................
Máme v české muzice po Evě a Vaškovi skupinu Babouci, ale..................
Nkakr - Profil | So 3.10.2009 8:27:41
drda >>
Raději tam nechoď, místy je to hrůza hrůzoucí, ve vodě lezou bagry a koryto je místy zasypáno tunami balvanů. Naštěstí se s tím ryby zatím celkem vyrovnávají..
Raději tam nechoď, místy je to hrůza hrůzoucí, ve vodě lezou bagry a koryto je místy zasypáno tunami balvanů. Naštěstí se s tím ryby zatím celkem vyrovnávají..
Ndrda - Profil | So 3.10.2009 8:02:48
Tak za chvíli půjdeme s Dášou po dovolené překontrolovat tu na ši milovanou HR, jestli jste tam vůbec ještě něco nechali.
Ndrda - Profil | So 3.10.2009 8:00:47
MrKos >> ale takové probuzení je docela milé. Neříkej, že ne :-)
NMrKos - Profil | So 3.10.2009 7:58:18
drda >> náš mrňous se mi v 06:23 nakvartýroval do postele a pak nezbývá než babócat
NMrKos - Profil | So 3.10.2009 7:57:12
Jarda Bořek Stavitel >> nemusí být vyloženě vaťák... třeba modráky taky nejsou špatný
Červené karty: Vondruš
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59867
NPokec - Vranovská přehrada15071
NRybářsko-houbařské jádro .-)45007
NUdírny a uzení51139
NSvratka 3 .540
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36018
NKapři na Blanensku18467
NČína - objednali ste uz nieco?15714
NSranda bez nadsázky 🤘10856
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412759
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
6:54NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
6:52NRybáři vs ochránci přirody 69
6:49NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 25
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic













