Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NJarda Bořek Stavitel - Profil | So 3.10.2009 7:44:13

MrKos >> Prohrabal jsem se ve fotkách... čoveče, nic, co by se pro tuto situaci hodilo! :)
Jedu pro snídani.. za chvíli jsem zpět.

    NMrKos - Profil | So 3.10.2009 7:40:49

    Jarda Bořek Stavitel >> to je rozumné... on ten vaťák kolikrát kde co pěkně zaoblí, dopiluje :-)

      NJarda Bořek Stavitel - Profil | So 3.10.2009 7:39:15

      MrKos >> To víš že jo. Oblíknu ji do pořádnýho vaťáku... ať se máte na co koukat. :))

        NMrKos - Profil | So 3.10.2009 7:32:43

        Jarda Bořek Stavitel >> vezmi i Puntíkovou ať se podívá na fešáky z Brna :-)

          NJarda Bořek Stavitel - Profil | So 3.10.2009 7:23:48

          Jsem vás nechal. Jsem tu už skoro hodinu..
          Zítra se pravděpodobně dostavím. Pokud do toho nevleze stavba. Ale neměla by.

            Nkakr - Profil | So 3.10.2009 7:23:04

            Přeji dobrý den.
            bronzová je dobrá....

              NMrKos - Profil | So 3.10.2009 7:22:31

              Zajda >> o prsa

                NMrKos - Profil | So 3.10.2009 7:22:23

                bré ráno

                  NZajda - Profil | So 3.10.2009 7:19:21

                  Goooooold - dobré deň...:-)

                    Njepice - Profil | Pá 2.10.2009 22:37:46

                    Maty >> poslal bych i ftoku, jak zhruba to okolí vypadá. Ale všechny fotky odsud mám kdesi na CD.

                      Njepice - Profil | Pá 2.10.2009 22:34:16

                      Maty >> je to u obce Horní Dunajovice
                      Loc: 48°57'49.669"N, 16°7'52.859"E
                      tu se nechá auto Loc: 48°57'38.04"N, 16°8'4.67"E

                        NMaty - Profil | Pá 2.10.2009 22:31:07

                        jepice >> moji hafíci se v lese nebojí :) můžeš mi hodit LOC kde to je

                          NZajda - Profil | Pá 2.10.2009 22:29:34

                          Maty >> V nejhorším bude MrKos držet dietu. Víš, jak se bude těšit domů?:-)

                            Njepice - Profil | Pá 2.10.2009 22:29:13

                            Maty >> určitě, hafíci tam budou moct klidně pobíhat, ale bacha, hendka u té plážičky, kde budeme, je takovej les.

                              NMaty - Profil | Pá 2.10.2009 22:26:11

                              Zajdo toho se právě bojím :)

                                NZajda - Profil | Pá 2.10.2009 22:25:12

                                Maty >> Hostesky od Jepičáka ti pséky pohlídají..:-) Stejně se hafani budou držet u grilu..:-)))

                                  NMaty - Profil | Pá 2.10.2009 22:21:32

                                  Soňour >> mno jo, to věřím. Tuší někdo jak to tam vypadá, jaké je okolí apod.. Můžu tam vypustit dva hafíky a alespoň hodinku smočit? :))

                                    NJosher - Profil | Pá 2.10.2009 21:57:44

                                    Soňour >> Taky mě to vadí ,že mě někdo živí.Nechtěl jsem se Tě v žádném případě nějak dotknout.
                                    Jenom mě vadí,jak si učitelé stěžují na platy.Když si spočítáš,kolik hodin denně učí a kolik mají volna,tak na takovou hodinovou mzdu nikdy nedosáhneš.

                                      NSoňour - Profil | Pá 2.10.2009 21:33:45

                                      Josher >> já vím. Bohužel máti šla od tohoto školního roku také s platem dolů, dostali od státu méně peněz na výplaty... takže rozhodně si teď nemůžeme vyskakovat, vzhledem k tomu, že teď navíc bohužel podporuje mě, za což se velmi stydím. Snad jí to budu moct brzy vrátit, i když v minulosti jsem to zase párkrát dělala já, když bylo třeba... Ale nejsem ráda na někom závislá... Nicméně nás ta moje situace jaksi s máti sblížila, tak aspoň něco pozitivního na tom všem...

                                      A co se týče jídla, tak za poslední 3 měsíce na něm šetřím takovým způsobem, že více už to opravdu asi nejde a tohle je mimořádka, máti mi chtěla udělat radost, protože ví, že bych si sama nic moc nekoupila...

                                        NJosher - Profil | Pá 2.10.2009 21:32:22

                                        Jdu si poslechnout Krause.
                                        Dobrou noc všem.

                                          Červené karty: Vondruš