Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NJosher - Profil | Pá 2.10.2009 21:29:02

Soňour >> Mě taky živí syn.Je vidět,že učitelé si žijí dobře:-)

    NSoňour - Profil | Pá 2.10.2009 21:23:53

    Josher >> mám hodnou maminku. Kdyby teď nebylo jí, nemám co do pusy, a to doslova...

      NJosher - Profil | Pá 2.10.2009 21:22:13

      drda >> Bez práce nejsou koláče:-(

        NJosher - Profil | Pá 2.10.2009 21:21:39

        Soňour >> Tak Ty si teda dáváš:-) Já panenku neměl minimálně rok:-)

          NVydrýsek - Profil | Pá 2.10.2009 21:00:05

          MrKos >> ty jó, proč zas jedete někam když nemůžu :o( dobró

            NMrKos - Profil | Pá 2.10.2009 20:12:28

            jdu na to maso, na kukuřici a na burčák... kolega naměřil cukr slušných 21,5 tak to konečně vymačkal

            takže pro jistotu opakuji pro méně pozorné, v neděli se jede do Jepičákova, gril beru, loc. na vyžádání zašlu ... pokud nepojede kolega Ricci a kolegu Soňoura vezme Honza tak teoreticky mám jedno malé místo volné ale nic není jisté jako vždy :-)


            dobrou

              NHonzisx - Profil | Pá 2.10.2009 20:10:19

              MrKos >> tak pak řekni, jel bych s tebou... Já se k ní ještě nedostal, tak nevím :)

                NMrKos - Profil | Pá 2.10.2009 20:08:43

                Honzisx >> ta kukuřica je fakt luxusní... zvažuju variantu že ještě někde naloupím, ručně vyloupu a zavařím po malých dávkách na selektivní lov selat

                  NHonzisx - Profil | Pá 2.10.2009 20:02:53

                  Soňour >> Já jezdím skoro zadarmo, takže peníze řešit nemusíme ;)

                    NLubík - Profil | Pá 2.10.2009 20:02:50

                    MrKos >> jojo přesně to jsem si mysle:-)))

                      NSoňour - Profil | Pá 2.10.2009 20:01:22

                      Honzisx >> ono by se nic nestalo, bychom se u vody potkali jindy... :-).
                      Já teď momentálně bohužel nemohu ani přispět na benzín. Domluvíme se zítra, třeba nakonec Ricci pojede a bude po problému. Nebudem to teď řešit...

                        NSoňour - Profil | Pá 2.10.2009 19:59:52

                        Maty >> jak píše kolega MrKos. A pokud mám informaci, tak se míní zúčastnit i kolega Puntík. Sice ještě nejsem zcela zdravá, ale být dva týdny zavřená sama doma je už neúnosné, tak bych ráda vyjela...

                          Nkakr - Profil | Pá 2.10.2009 19:59:12

                          Nebel1 >>
                          Já už se na tu hrůzu raději nedívám.....

                            NHonzisx - Profil | Pá 2.10.2009 19:58:59

                            Soňour >> Ahoj, v poho, přece tě nenecháme doma :)

                              Ndrda - Profil | Pá 2.10.2009 19:57:59

                              kakr >> asi by to chtělo plnou "vejtřasku" tvrdého chleba, aby se tu mašinu vyplatilo zapínat.

                                NNebel1 - Profil | Pá 2.10.2009 19:57:25

                                Nazdárek.Dnes jsem jel kolem teho našeho potoka relativně ještě za světla a myslel jsem,že mě štrejchne.Milovníci geometrických obrazců se činijou...Jsem zvědav co s tím udělá 30m3+ jako na posledním obrázku...Asi je fakt lepší jezdit potmě.

                                  NSoňour - Profil | Pá 2.10.2009 19:56:55

                                  MrKos >> ne, je zavalen prací a neví ještě, jak to bude se stavbou.
                                  Ale pokud pojedete s Honzou jedním autem, tak já se účasti vzdám, ať to zbytečně nešmodrchám, kdyby Ricci nejel. Uvidíme zítra, jak vše dopadne...

                                    NMrKos - Profil | Pá 2.10.2009 19:55:26

                                    Maty >> vyměním dvě plecka za jednu panenku :-)


                                    jede se teď v neděli do Jepičákova - Horní Dunajovice

                                      NMrKos - Profil | Pá 2.10.2009 19:53:42

                                      drda >> to teprve třeba takové konopí to je prevít... zničil jsem na něm mixér cobydup

                                        Nkakr - Profil | Pá 2.10.2009 19:53:37

                                        drda >>
                                        Šroťák o kterém píši jsme koupili, když jsme měli ještě víc rybochovu. Je to dělo, pytel rohlíkú schlamstne za minutu. Má výměnný síta na nastavení hrubosti (jemnosti) šrotu.

                                          Červené karty: Vondruš