Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMaty - Profil | Pá 2.10.2009 19:52:07

Soňour >> sakra kam se kdy jede grilovat, taky mám doma volnou panenku :))

    NMrKos - Profil | Pá 2.10.2009 19:51:54

    Lubík >> abych řekl pravdu tak to bylo natolik chaotické že taky nevím co jsi říkal :-) na druhé straně jsem stihl v našem převelikém bytě všechny zavolat a ukázat jim Tě

      NMrKos - Profil | Pá 2.10.2009 19:50:14

      Soňour >> vyměním dvě plecka za jednu panenku :-)

      a kolega Ricci ještě pořád neví? uvidíme zítra a nějak to poladíme

        NLubík - Profil | Pá 2.10.2009 19:49:41

        MrKos >> to muselo být hrozný-ani nevim co jsem tam mlel, protože jsem byl během i po zápase úplně mimo...Už si nepamatuju ani ty otázky:-)

          Ndrda - Profil | Pá 2.10.2009 19:49:12

          kakr >> já si mlel doma tvrdý chleba na domácím robotu a taky to byla malina, než se tam zničila součástka za cca 7 stovek. To se mi ty tři litry chlebové strouhanky pěkně vyplatily. Teď chleba máčím a pak přeženu ručně přes síto a rybky si vůbec nestěžují.

            NMrKos - Profil | Pá 2.10.2009 19:48:50

            kakr >> zbytky říkáš? to se u nás moc nevidí... co nesní mrňousové sežeru já :-)

            přesto je to dobrej nápad, chtělo by to slušný zdroj bez zdlouhavého samosběru

              NLubík - Profil | Pá 2.10.2009 19:48:31

              Přeji pěkný večer do jádra..

                NSoňour - Profil | Pá 2.10.2009 19:48:25

                MrKos >> já už kousek masa také mám nachystaný a já mám vepřovou panenku a nějaký ten klobásek, kdyby se Ricci rozhodl jet... :-)

                  NMrKos - Profil | Pá 2.10.2009 19:46:54

                  Maty >> pravda, pravda... už jsem ho onehdá dělal...
                  roztopím malej voheň, pojedu pomalu a alobal bych mohl taky přibalit ... holt ta krkovice byla fakt hnusná a nechce se mi už nikam poletovat nebo tahat kuřecí z mrazáku... vono se to sežere :-)

                    Nkakr - Profil | Pá 2.10.2009 19:44:49

                    MrKos >>
                    Tak si schovávej doma zbytky pečiva ,sežeň pár dobrovolníků kteří budou dělat totéž a o pošrotované se můžete šábnout. Šroťák je velmi výkonný, celý pecen chleba je pro něj malina.

                      NMaty - Profil | Pá 2.10.2009 19:42:14

                      MrKos >> nechci Ti do toho kecat, ale plecko není zrovna ideální flákota na grilování. to bych viděl tak na alobal a delší dobu :)

                        NMrKos - Profil | Pá 2.10.2009 19:40:58

                        kakr >> kukuřici moc nemelu protože raději namáčím, vařím ... když už náhodou něco melu tak málokdy víc jak 2kg tedy na 50 si moc netroufám :-)

                        to pečivo by bylo zajímavé, teď ještě sehnat pečivo

                          NMrKos - Profil | Pá 2.10.2009 19:38:46

                          drda >> i tenkrát to bylo relativně drahé avšak to zpracování opravdu naznačuje že se to zničit jen tak nedá... navíc na to moje občasné pomletí trošky semínek to stačí bohatě

                          nejlíp se tím mele řepka, konopí, kdejakej vořech, zvládá to i kukuřici, obilí, pečivo a v neposlední řadě vánoční cukroví i s marmeládou většinou tak v druhé polovině ledna :-)

                          v podstatě jsem vlastně nenašel nic co by tím pomlet nešlo

                            Nkakr - Profil | Pá 2.10.2009 19:35:08

                            MrKos >>
                            Až budeš mít kukuřice aspoň 50kg, tak Ti ji sešrotuju motórově, bez dřiny. Platí i pro chléb, či pečivo.

                              Ndrda - Profil | Pá 2.10.2009 19:32:11

                              MrKos >> no jo, je to pěkná suma. Ovšem pokud je to na celý život, tak se to dá.

                                NMrKos - Profil | Pá 2.10.2009 19:29:34

                                drda >> jak se tak dívám na ten link tak ona je to asi pořád ta stejná továrna ( pamatuju si Skuhrov ) akorát se jmenuje jinak, rozjela e-shop a razantně přitvrdila na cenách

                                  Ndrda - Profil | Pá 2.10.2009 19:29:21

                                  Josher >> zdravím. Jak se celkově vede?

                                    NMrKos - Profil | Pá 2.10.2009 19:27:19

                                    drda >> objednal jsem to přímo z fabriky za cenu řádově jinde než tuto...

                                    http://porkert.cz/edetail.php?prodid=7

                                    díky robustní prakticky nezničitelné konstrukci bez jediného kousku plastu to hravě mele v partiklu i zapomenutý štěrk a pod... :-)

                                    ani nevím jestli a jak ta firma ještě šlape

                                      NJosher - Profil | Pá 2.10.2009 19:23:25

                                      MrKos >> Proto jsem se ptal:-)

                                        NMrKos - Profil | Pá 2.10.2009 19:21:54

                                        Josher >> jasně že na stoják, jinak bych se s tou řepkou takto nebabral :-)

                                          Červené karty: Vondruš