Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

MrKos - Profil | Pá 2.10.2009 19:20:45

namočil jsem kukuřicu... jdu prohrabat mrazák a vytáhnouti něco na zítra, ještě musím vymyslet co uvařím... mám já to holt těžký

ta kukuřice poctivě v pondělí čórnutá, ručně vyloupaná, usušená a teď namočená se mi jeví krásná... žádná rozmlácená zrna, v podstatě jedno jako druhé, odrůda to bude zajisté aromatická a selata vábící

    Josher - Profil | Pá 2.10.2009 19:19:22

    Odcházím na chvíli do posilovny.

      Josher - Profil | Pá 2.10.2009 19:18:12

      drda >> Drahoši ahoj.

        drda - Profil | Pá 2.10.2009 19:17:55

        MrKos >> dej do toho trošku mužstva, ať se to dobře zaleží a není to tvrdé :-)
        Kde jsi splašil ten mlýnek? Vypadá na to, že umí pomlít úplně všechno.

          drda - Profil | Pá 2.10.2009 19:16:12

          Pěkný večer vespolek.

            Josher - Profil | Pá 2.10.2009 19:15:55

            MrKos >> Jdete na stoják?

              MrKos - Profil | Pá 2.10.2009 19:15:53

              krkovice se mi zdála jakási hnusná takže na grilu tentokrát bude plecko ... právě mám naporcováno - musím to nějak naložit

              asi do marinádky s melasou

                MrKos - Profil | Pá 2.10.2009 19:13:52

                jsem vám tam ještě přiEDIToval fotku jak řepka s chlebem plave tak se všichni laskavě podívejte :-)

                  Josher - Profil | Pá 2.10.2009 19:12:04

                  MrKos >> Jasně to je nejdůležitější:-)

                    MrKos - Profil | Pá 2.10.2009 19:11:48

                    Zajda >> opražená i bez soli chutnala všem avšak ten bordel po celém kvartýru... ve futru se mi zdá to uplatnění méně bolestivé :-)

                      Josher - Profil | Pá 2.10.2009 19:10:51

                      4 : 0 jenom aby měli dost velký bágl.

                        MrKos - Profil | Pá 2.10.2009 19:10:48

                        Josher >> na vercajk nedbám, beru hlavně gril :-) už se těším na maso

                          Zajda - Profil | Pá 2.10.2009 19:09:56

                          MrKos >> Semínka z dýně nechutnala?:-)

                            MrKos - Profil | Pá 2.10.2009 19:08:47

                            hned po mletí to suché docela plave, ale stačí tomu málo aby to šlo dolů... i se šlupkama a chlebem skoro beze zbytku

                              Josher - Profil | Pá 2.10.2009 19:08:40

                              Zajda >> Možná i ve třetí.Podle těchto výkonů.

                                Josher - Profil | Pá 2.10.2009 19:07:54

                                MrKos >> Aby jsi měl i odpovídající vercajk:-)

                                  Zajda - Profil | Pá 2.10.2009 19:07:18

                                  A Kometa zase dostává na prdel...Nebylo jí v té druhé lize líp?:-(

                                    MrKos - Profil | Pá 2.10.2009 19:06:27

                                    kromě řepky zbytky slunečnice, arašídů, dýňových semen i se šlupkó a chleba... konzistence se mi zdá slušná

                                      Josher - Profil | Pá 2.10.2009 19:05:06

                                      MrKos >> Jo viděl jsem ho.Dokonce mu nebylo blbý přijet do Brna a vyhrát:-)
                                      Kluk nevděčná:-))

                                        MrKos - Profil | Pá 2.10.2009 19:04:23

                                        jsme pomleli trochu řepky selatům...

                                          Červené karty: Vondruš