Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Pavouk28 - Profil | Po 28.9.2009 17:31:37

MrKos >> v nedeli snad, ale v zivote jsem tam nebyl... mozna nalozim familii a prijedu.. beze zbrani :)

    jepice - Profil | Po 28.9.2009 17:31:31

    MrKos >> Loc: 48°57'38.098"N, 16°8'4.585"E

      MrKos - Profil | Po 28.9.2009 17:28:37

      jepice >> ok, tak vezmu odhoz, bolo a fíídr... z auta poté vytáhnu to co bude pro dané místo nejlepší

      nahoď prosím loc parkoviště

        MrKos - Profil | Po 28.9.2009 17:27:42

        Pavouk‌ >> Pavouk28 >> dojedeš doufám také zkontrolovat maso na grilu :-)

          jepice - Profil | Po 28.9.2009 17:27:22

          MrKos >> právě že ta hloubka je celkem velká. U tý plážičky to ještě docela újde ale dál směrem k lesíku už je celkem hloubka. I s boloňkou jsem tam měl problémy skoro chytat.
          Pavouk28- závodit, závodit nebudu :-) Jestli pojedu na Svitavu, tak jedině mušit.

            Pavouk28 - Profil | Po 28.9.2009 17:25:12

            jepice >> jepicaku a zavodit, zavodit budes? :)

              MrKos - Profil | Po 28.9.2009 17:24:27

              jepice >> tak vezmeme klacky krátký... půjde tam odhoz hlavně s ohledem na hloubku? asi bude i lepší protože předpokládám že ryba odleze od břehu

                jepice - Profil | Po 28.9.2009 16:55:34

                MrKos >> tak to je dobré. snad se tam nějak naskládáme. Holt když se nevejdem na plážičku, tak budem muset trošku do lesa a tam to bude s delšíma klackama horší.

                  MrKos - Profil | Po 28.9.2009 16:51:07

                  jepice >> už teď vím o třech lidech takže nás bude určitě dosti

                    MrKos - Profil | Po 28.9.2009 16:50:18

                    když už jsme nic nezmasili, nebylo to ani na grundle, tak jsme aspoň dovezli čerstvé žrádlo pro kapři

                    kráásně jsme si zachytali

                      MrKos - Profil | Po 28.9.2009 16:47:35

                      cestou zpět jsme hodili brčko ještě do dvojky... spodovka se nekonala, všelisjaká droboť žere

                        jepice - Profil | Po 28.9.2009 16:44:55

                        MrKos >> a nějaký jiný mrkmen se nepřidá? Jinak jak jsem říkal, takových 60m to k místu lovu bude. Já bych dorazil tak kolem sedmé, s sebou něco na lov, nějakou klobásu.

                          MrKos - Profil | Po 28.9.2009 16:44:03

                          jsme byli dneska s brčkem... na jedničce

                          spodovka se nekonala, všelisjaká droboť žere... Ricci lapil i malého kandátka či okouna a Bobík okouny na rotajdu ... jedinej Honza chytil dva cejny nevalné velikosti avšak aspoň cejny

                            MrKos - Profil | Po 28.9.2009 16:40:34

                            kakr >> odhaduju že první dva jsou jeden

                              MrKos - Profil | Po 28.9.2009 16:40:19

                              jepice >> neděle? tak teda platí

                              podrobnosti dohodnem avšak předběžně v 06:00 letí brčko, letí vzduchem... a jak se nám rozrůstá počet hostesek kteréžto přivedeš? zatím to byla tuším Šárka

                                kakr - Profil | Po 28.9.2009 16:32:28

                                MrKos >>
                                Chvilku jsem si pohrál s MRKem a z veřejně dostupného zdroje mám následující poznatky:

                                Martin Martin - maxxone
                                Martin Hrdý - martinsvitava
                                Karel Kratochvíl - kakrjemegakundička

                                Když holt schází argumenty, následují vulgarity, prapůvod všeho je v otázce - Rybářská stráž pomoc - http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=620431 - DOPORUČUJI PROHLÉDNOUT

                                Jedná se zřejmě o flustrovaného jedince s IQ pohybující se v mínusových hodnotách. Na MRKu se prezentoval jako RS s celokrajskou působností, Bůh buď milostiv rybářům, kteří se s ním setkají.

                                  jepice - Profil | Po 28.9.2009 16:26:18

                                  MrKos >> Příští víkend tedy říkáš? Jak je libo. Osobně by mi vyhovovala spíše neděle, v sobotu bych to musel zapíchnout tak kolem čtvrté. Tedy asi Dunajovice.

                                    MrKos - Profil | Po 28.9.2009 16:24:30

                                    jepice >> příští víkend to platí? Dunajovice či co to bylo, nebo Výrovice? se mi to všechno nějak plete... lepší bude lokalita kde to bude blíže od kufru rotoru

                                      MrKos - Profil | Po 28.9.2009 16:21:33

                                      a jinak dobré odpoledne všichni

                                        MrKos - Profil | Po 28.9.2009 16:21:11

                                        drda >> vítejte zpět, kráásný seriálek a je vidno že jste si to užili

                                        bych si taky dal říct, od ryb až po preclíky :-)

                                          Červené karty: Vondruš