Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

MrKos - Profil | Po 28.9.2009 16:20:09

kakr >> něco mi říká že kakrjemegakundicka je maxxone

    jepice - Profil | Po 28.9.2009 12:41:52

    a pak na Vranově. Nic jsem neuvláčel, s čímž jsem počítal, bo to s vláčákem prostě neumím. Ale bylo hezky, to jo.

      jepice - Profil | Po 28.9.2009 12:37:59

      Dobrý den. Tak dneska chytačka prvně na Podhradí...

        Josher - Profil | Po 28.9.2009 11:36:24

        kakr >> To je pohled na Čáru z roku 1906
        Plošiňáky jsem zažil i pamatuju.Sice už trochu modernější

          drda - Profil | Po 28.9.2009 11:34:00

          kakr >> no jo, když se pozorně podívám, tak tam ty tvoje rysy jsou. Jen ta postava ti to tam trošku kazí :-)

            kakr - Profil | Po 28.9.2009 11:31:18

            drda >>
            Trošku jsi se felil, jsem první zprava.......

              kakr - Profil | Po 28.9.2009 11:30:36

              Josher >>
              Bavili, ale tak to nepamatuji ani já. Šaliny s otevřenými plošinami (i pro řidiče mě už minuly).

                drda - Profil | Po 28.9.2009 11:26:23

                kakr >> měl jsem to ulehčené tím, že jsem o pár ulic dál bydlel.
                Jinak ty jsi druhý zleva :-)

                  Josher - Profil | Po 28.9.2009 11:26:00

                  kakr >> O tomto místě jsme se včera taky bavili

                    Josher - Profil | Po 28.9.2009 11:23:45

                    Drda je lepší pamětník:-)

                      Josher - Profil | Po 28.9.2009 11:22:44

                      drda >> Nevím.Můžu jenom hádat.Není to stará Morenda? Ale asi ne.

                        kakr - Profil | Po 28.9.2009 11:20:02

                        drda >>
                        Bingo!!!
                        Je to na ploše lehkoatletického stadionu Zbrojovky Brno, kde potom bývalo letní kino (letňas).
                        Najdeš mě na fotce?
                        Je to tak rok 1961-2

                          drda - Profil | Po 28.9.2009 11:16:46

                          kakr >> tipnu si "Stadec" pod bývalou Leninkou. Bývala tam svého času i brněnská spartakiáda.

                            kakr - Profil | Po 28.9.2009 11:06:24

                            drda >>Josher:
                            fotka pro pamětníky a štatlaře, včera jsme si s Pepou o tom místě psali. Mockrát jste tu byli....
                            Kde bylo hřiště, na kterém se snaží o házenou pár dorostenčíků??

                              hraji - Profil | Po 28.9.2009 11:03:37

                              Tude >> Vydrýsek >> já ji nemám

                                Vydrýsek - Profil | Po 28.9.2009 10:43:59

                                Dobrý sváteční den kolegové,
                                chci se pozeptat, zda nemáte někdo na zapůjčení zfilmovanou foglarovu (černobílou) Záhadu Hlavolamu.

                                  drda - Profil | Po 28.9.2009 10:35:51

                                  kakr >> obávám se, že to není jen pár jedinců. Ovšem jinak s tebou souhlasím - i MRK je do jisté míry věrným obrazem lidí (a jejich celkové úrovni) ve společnosti.

                                    kakr - Profil | Po 28.9.2009 10:23:10

                                    drda >>
                                    MRK byl je a bude takový, jací budou ti, kdo do něj přispívají.....
                                    Bohužel, mám takový dojem , že pár jedinců jej trošku kazí...
                                    Naštěstí se v BJ podobní anonymové zatím nevyskytují, ale co není, může být....

                                      drda - Profil | Po 28.9.2009 10:16:02

                                      kakr >> hraji: vždycky jsem se na MRK jako takový po čtrnáctidenní dovolené hodně těšil. V posledních dvou letech zjišťuji, že mi nějak přestal chybět.

                                        hraji - Profil | Po 28.9.2009 10:09:56

                                        kakr >> podle mě je to některý z těch chudáků, co by chtěli, aby bylo v BP napsáno, v které kapse mají mít kapesník. Je to pořád dokola, nemají argumenty, mají urážky.

                                          Červené karty: Vondruš