Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrKos - Profil | Po 28.9.2009 19:04:04

jepice >> co to, co to... jakou že živou? jestli rybku tak to chytnem na místě do tápanu obecného

sestru ze snímku ( i když taky není vlastní ) taky berem

    Njepice - Profil | Po 28.9.2009 18:57:39

    MrKos >> mám vlastně od července sestry 2 a bráchu. Ten by mohl zůstat doma. Btw. co takhle zkusit na Dunajovické živou, jestli tedy máš možnost sehnat?
    Josher- já vím :-) Ale s touhle bychom se oba na to nevešli.

      NJosher - Profil | Po 28.9.2009 18:49:39

      jepice >> Tvářit se umíš,ale měl bys sedět na něčem jiném:-)

        NMrKos - Profil | Po 28.9.2009 18:49:14

        jepice >> chceme.... a sestra ať vezme sestry abychom na ni nebyli v přesile avšak není to nutností

          Njepice - Profil | Po 28.9.2009 18:47:40

          MrKos >> uvidíme, jestli se Šárka bude chtít připojit. Ale mohla by, bo správná sestra není svině.

            Njepice - Profil | Po 28.9.2009 18:46:20

            Josher >> že by nás dělilo několik procent? :-)

            Jepičák uvádí nový pořad: Chcete mě?

              NMrKos - Profil | Po 28.9.2009 18:39:43

              jepice >> a teď už jen hostesky na neděli

                NJosher - Profil | Po 28.9.2009 18:36:49

                jepice >> A proč neobjímá tebe?

                  Njepice - Profil | Po 28.9.2009 18:35:22

                  Jak jsem sliboval, že příští víkend obdržím fotky z Vinobraní, tak jsem obdržel už i nějakou ochutnávku.

                    Njepice - Profil | Po 28.9.2009 18:17:33

                    MrKos >> vynikající, teď už jen dojet.

                      NMrKos - Profil | Po 28.9.2009 18:10:32

                      Pavouk‌ >> Pavouk28 >> na počasí taky ještě vyčkávám avšak nebude-li mrznót tak jedu ... ono je v podstatě jedno kam hodím brčko

                        NMrKos - Profil | Po 28.9.2009 18:08:52

                        jepice >> už to máme naštudovaný... mapy.cz jsou nuda

                          NPavouk28 - Profil | Po 28.9.2009 17:57:52

                          MrKos >> no uvidim, kdyztak me dovede navigace.... a dle pocasi, nejlepe jasno a bezvetri :) a pokud tedy nebudu muset pracovat...

                            Njepice - Profil | Po 28.9.2009 17:57:11

                            MrKos >> základ je dostat se do obce Horní Dunajovice, pak už se to nějak poddá.

                              NMrKos - Profil | Po 28.9.2009 17:55:03

                              Pavouk‌ >> Pavouk28 >> taky jsem tam nebyl, jepiceho loc nás navede

                                NPavouk28 - Profil | Po 28.9.2009 17:49:28

                                jepice >> kdyz myslis...

                                  Njepice - Profil | Po 28.9.2009 17:49:06

                                  Pavouk‌ >> Pavouk28 >> o tom silně pochybuju :-)

                                    NPavouk28 - Profil | Po 28.9.2009 17:48:01

                                    jepice >> nebo mel odchytano :)

                                      Njepice - Profil | Po 28.9.2009 17:41:34

                                      Pavouk‌ >> Pavouk28 >> myslíš Sedlešovice pod mostem? Byl jsem tam včera vláčet a potkal jsem cestou nějakýho dědu co říkal, že jde na cejny. Do hodiny, když jsem šel kolem místa, kde seděl, tam už nebyl. Asi nežrali.

                                        NPavouk28 - Profil | Po 28.9.2009 17:33:54

                                        mistni reka vam neni dost dobra? ja teda nevim ale rybky jdou tam jak jste byli posledne bez ryb ted celkem dobre....

                                          Červené karty: Vondruš